17. [] K. Dutka
  18. [] M. Puch [wszedł] 89' ( P. Ociepka )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa przegrał swoje spotkanie w IV kolejce Ligi Okręgowej. Na wyjeździe w Szczawnicy drużyna gospodarzy wygrała 2:1 zdobywając bramki po stałych fragmentach gry.

W pierwszej połowie zespół zagrał bardzo dobrze tworząc sporo okazji bramkowych, a z nich udało się tylko jedną wykorzystać. Po zmianie stron w drużynie gospodarzy pojawił się zawodnik z Limanowej, który jest znany z bardzo dobrych stałych fragmentów i w pierwszych minutach drugiej części udało mu się swój atut wykorzystać. Druga bramka dla Jarmuty padła również po stałym fragmencie. Z gry zespół gospodarzy nie miał za wiele okazji bramkowych. Nas zawiodła skuteczność bo spokojnie ten mecz był do wygrania, a przy najmniej można było zdobyć jeden punkt. Dziękuje zawodnikom za walkę i zostawione serce na boisku.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Zwycięstwa: 3, Remisy: 0, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 3

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 670 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Jarmuta Szczawnica ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.