14. [] M. Golonka [wszedł] 59' ( Ł. Pietrzak )
  15. [] K. Golonka [wszedł] 89' ( S. Jantas )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa przegrał spotkanie Finałowe Pucharu Polski na szczeblu LPPN. Ponownie jesienią lepszy okazał się zespół Sokoła. Ambicji i walki z naszej strony nie brakowało. Niestety to było za mało, że ograć Sokół.

W meczu o Finał Pucharu Polski, Trener Marian Tajduś nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Pauzował Konrad Boczoń, ze względu na pracę nieobecny był Bartłomiej Zawada, nie pojawił się Adrian Haszczyc, który był awizowany w pierwszym składzie.

Początek spotkania należał do Sokoła. Już w 7 minucie gola dla Słopnic zdobył Kamil Śliwa, który doszedł do piłki przed 16 metrem i uderzył w samo okienko. Łukasz Koza rzucił się za piłką, ale brakło paru centymetrów. Płomień wyrównał za sprawą strzału Konrada Kozy. Rzut wolny po faulu na Kamilu Musiale w okolo 30 metra. Do piłki podszedł Konrad Koza i uderzył pół górną piłkę, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Źle ustawiony bramkarz nie miał szans na dobrą interwencję. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, ale to Sokoł prezentował się lepiej w tym spotkaniu.

Po zmianie stron Sokół nadal miał przewagę, W 58 minucie padła bramka dla Słopnic zdobyta przez Marcina Bednarczyka. W środku pola stacona piłka przeszła w pole karne, tam źle wybili obrońcy i Artur Matras dograł do Bednarczyka, który uderzył po ziemi w długi róg pokonując Łukasz Kozę. Do końca spotkania to Sokół miał przewagę, nasza drużyna walczyła dzielnie, ale w tym meczu nie było łatwo. W 74 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Kamil Musiał i było jeszcze trudniej. W końcówce dobry strzał główą oddał bezbarwny w tym meczu Tomasz Łątka, ale skutecznie interweniował bramkarz.

Płomień przegrał finałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu LPPN i to zespół Sokoła przechodzi do kolejnego etapu.

Dziękujemy zawodnikom Płomienia za walkę w tegorocznych rozgrywkach. Teraz pozostała nam walka w lidzę o kolejne punkty.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: -24

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 679 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Sokół Słopnice ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.