15. [] A. Haszczyc [wszedł] 90' ( K. Koza )
  16. [] Ł. Pietrzak
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa zremisował na własnym stadionie z Łososiem 4:4 po bardzo emocjonującym spotkaniu. Nasza drużyna cztery razy wychodziła na prowadzenie, ale za każdym razem drużyna z Łososiny Dolnej zdołała dogonić wynik.

Słabiej zagraliśmy w defensywie, natomiast w ofensywie zespół wypracował cztery bramki. Uważam, że postęp jest w tym co robimy. Niestety nie może tak być, że zdobywając cztery bramki remisujemy spotkanie. Cieszy jednak, że zespół grał piłką przez cały mecz tworząc składne akcje.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Płomień Limanowa po porażce w Finale Pucharu Polski LPPN przystąpił do meczu z Łososiem, aby zdobyć kolejne ligowe punkty. W meczu Trener miał do dyspozycji 16 zawodników.

Spotkanie rozpoczeło się idealnie dla naszego zespołu. W szóstej minucie błąd obrońcy wykorzystał Konrad Boczoń, który uderzył z dystansu mocno nie dając szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Płomień grał na spokojnie, rozgrywając piłkę przez środek po ziemi. Niestety w 20 minucie dośrodkowanie z prawej strony, na piątym metrze nie kryty napastnik Łososia uderza głową obok Łukasza Kozy. Mamy wyrównanie, które mobilzuje naszych graczy do jeszcze większej walki. Cztery minut później obrońca Łososia w polu karnym zagrywa ręką, sędzia dyktuje rzut karny, którego na gola zamienia Tomasz Łątka. Bramkarz wyczuł naszego napastnika, ale strzał był mocny i piłka po rękach bramakrza wpada do siatki. W 30 minucie Łosoś rozgrywa rzut wolny, piłka wpada w nasze pole piątki, tam duże zamieszanie, aż wkońcu piłka wpada pod nogi Michalaka i ten z bliskiej odległosci uderza mocno po czym piłka ląduje w bramce. Nie załamuje to nasze drużyny, która nadal prowadzi grę. W 44 minucie kibice oglądają akcję meczu. Z lewej strony rozpoczął Szymo Koza, podając do Konrada Kozy, ten dogrywa na prawą obronę do Kacpra Dutki, nasz obrońca po przebiegnięciu kilku metrów oddaje na 30 metr do Konrada, który zagrywa prostopadle do Łukasza Bukowca, ten w pełnym biegu dogrywa na piąty metr do Tomasza Łątki, który mocno uderza nad bramkarzem! Piękna akcja Płomienia, która nagrodzona została gromkimi brawami w zasadzie kończy pierwszą połowę.

Po zmianie stron zawodnicy obu drużyn wyszli skoncentrowani na boisko. Niestety w 56 minucie Łosoś doprowadza do wyrównania. Na siódmym metrze piłkę otrzymał D. Skórnóg, obrócił się z piłką i uderzył obok Łukasza Kozy. Trzecie bramka Łososia i znów stracona po prostych błędach w obronie. Mimo to zespół nadal podjął walkę i tworzył kolejne akcję. Swoje okazje miał Tomasz Łątka, Paweł Ociepka, Konrad Boczoń, Bartłomiej Zawada.W 68 minucie rzut rożny rozegrał Konrad Koza z Tomaszem Łątką i ten drugi z rogu szesnastki uderzył bardzo mocno w okienko bramki zaskakując wszystkich. Piękna bramka, która była trzecim golem Tomasza w tym meczu. Płomień czwarty raz wyszedł na prowadzenie. Nadal drużyna grała rozważnie i pewnie. Niestety na trzy minuty przed końcem Andrzej Grabczyk wychodzi sam na sam z bramkarzem, po czym zostaje sfaulowany przez Łukasz Kozę. Do jedynastki podszedł sam poszkodowany i pewnie wykonał stały fragment pozbawiając Płomień kompletu punktów w samej końcówce.

Płomień po bardzo dobrym meczu remisuje z Łososiem 4:4. Zgromadzeni kibice zobaczyli bardzo dobre ciekawe widowisko. Pozostaje niedosyt bo cztery razy prowadząc nie udało się wygrać. Trzeba jednak szanować ten punkt i nadal pracować, aby w kolejnych meczach wyeliminować błędy które się w tym meczu przydarzyły.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 3, Bilans bramkowy: -3

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 681 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Łosoś Łososina Dolna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.