Sunday 27 September 2015 16:00 Liga Okręgowa
21 Strzały 11
1 Słupki / Poprzeczki 0
24 Dośrodkowania 20
7 Dośrodkowania celne 7
7 Strzały celne 4
6 Rzuty rożne 6
7 Spalone 8
12 Faule 19
1 Żółte Kartki 2
0 Czerwone Kartki 0
15 Interwencje Bramkarza 14
 1. [] Ł. Koza
 2. [] S. Koza
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] B. Zawada
 5. [] K. Dutka [zeszedł] 73'
 6. [] S. Jantas [kartka] [zeszedł] 61'
 7. [] M. Golonka
 8. [] K. Boczoń
 9. [] K. Koza
 10. [] Ł. Bukowiec [kartka]
 11. [] T. Łątka [zeszedł] 83'
 12. [] J. Piórkowski [wszedł] 83' ( T. Łątka )
 13. [] M. Smoleń
 14. [] Ł. Pietrzak
 15. [] P. Ociepka [wszedł] 73' ( K. Dutka )
 16. [] M. Wydra
 17. [] K. Musiał [wszedł] 61' ( S. Jantas )
 18. [] A. Haszczyc
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa przegrywa wyjazdowe spotkanie z Olimpią Pisarzowa.  W pierwszej połowie to nasz zespół miał dużą przewagę. Niestety w drugiej części nasza drużyna zagrała mało skoncentrowana i tracąc bramki po własnych błędach przegrywamy z Olimpią. 

Do 60 minuty nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Prowadziliśmy grę i byliśmy świetnie ustawieni na boisku, przesuwając się odpowiednio. Drużyna Olimpii nie miała żadnych możliwości przedostania się pod naszą bramkę po za długimi wrzutami w pole karne. Wszystko się zepsuło po prostym błędzie w defensywie i pierwszej bramce dla Olimpii. W takim meczu trzeba za wszelką cenę wykorzystać sytuację na którą pracuję cała drużyna. Taką okazję mieliśmy w pierwszej połowie nie została ona wykorzystana i w drugiej połowie się to zemściło.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Seniorzy Płomienia do spotkania z Olimpią przystąpili w pełnym składzie. Morale w zespole były dobre, jechaliśmy na Pisarzową powlaczyć o punkty.

Początek spotkania już pokazał, że będzie to mecz walki stosunkowo młodych nie ogranych zawodników z doświadczoną drużyną Olimpii. W tej walce w pierwszej części nasz zespół prezentował się bardzo dobrze. Drużyna była ustawiona na boisku w taki sposób, że zawodnicy Olimpii nie mogli przedostać się pod nasze pole karne w inny sposób niż długie wrzutki w ten rejon boiska z własnej obrony. Środkowi obrońcy kilka razy wrzucali w pole karne, ale bez efektu. W 12 minucie Paweł Kociołem po rzucie rożnym oddał strzał przewrotką i piłka trafiła w spojenie. W tej sytuacji nasz bramkarz byłby bez szans. W 26 minucie najlepszą okazję dla Płomienia miał Tomasz Łątka, który otrzymał świetne podanie od Konrada Kozy i  z 18 metrów uderzył tuż obok słupka, będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Do przerwy nasza drużyna próbowała uderzać z dystansu jednak strzały Konrada Kozy lądowały wysoko nad poprzeczką, strzał Konrada Boczonia w łatwy sposób wybronił bramkarz, a najlepszy strzał z dystansu Sylwestra Jantasa wylądował minimalnie obok słupka bramki Olimpii. Do przerwy obie drużyny nie zdobyły bramki.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, nadal nasz zespół prowadził grę starając się grać ładnie piłką, rozprowadzając akcję po ziemi. Niestety w 56 minucie błąd na środku pola naszego stopera, który podaje do skrzydłowego Olimpi, ten dogrywa do Kociołka, który uderza na bramkę, nasz bramkarz zdołał odbić piłkę, ale wobec dobitki Tumidaja był już bez szans. Na kolejną bramkę kibice Pisarzowej nie czekali. Po dokładnym podaniu wzdług pola kanrego z 13 metrów piłkę pod poprzeczkę posłał Sobonkiewicz. W 75 minucie świetną okazję na kontaktowego gola ma Tomasz Łątka, który otrzymuje podanie od Łukasza Bukowca na 7 metr i zamiast uderzać szuka dograna w pole karneg po czym traci piłkę. Trzeci gol dla Olimpii pada w 78 minucie. W pole karne dokładnie dogrywa Kociołek, a Fałowski z 8 metrów mocno uderza pod poprzeczkę nie dając szans na skuteczną interwencję bramkarza.
W końcówce spotkania na murawie pojawił się debiutant w naszej drużynie na tym szczeblu rozgrywek: Jarosław Piórkowski, który zagrał siedem minut, walecznie pokazuję się publiczności.

Płomień Limanowa przegrywa z Olimpią po prostych błędach w defensywie. Nasza drużyna prowadziła grę przez prawie godzinę i drużyna Olimpii nie stworzyła w tym czasie wielu okazji bramkowych. Niestety końcówka należała do gospodarzy, którzy skutecznościią przewyższali nas w tym meczu.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -7

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 685 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Olimpia Pisarzowa ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60