Saturday 3 October 2015 16:00 Liga Okręgowa
[gol] 57' Konrad Koza ( Mariusz Golonka ) [v]
Bramki
5 Dośrodkowania celne 2
16 Strzały 11
0 Słupki / Poprzeczki 0
19 Dośrodkowania 8
6 Strzały celne 5
6 Rzuty rożne 1
0 Spalone 6
13 Faule 17
3 Żółte Kartki 3
0 Czerwone Kartki 0
11 Interwencje Bramkarza 16
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Dutka
 3. [] B. Zawada
 4. [] S. Koza [zeszedł] 76'
 5. [] P. Ociepka
 6. [] K. Boczoń
 7. [] K. Musiał [zeszedł] 63'
 8. [] T. Łątka [kartka]
 9. [] K. Koza [kartka]
 10. [] M. Jańczy [zeszedł] 53'
 11. [] Ł. Bukowiec [zeszedł] [kontuzja] 45'
 12. [] A. Haszczyc [wszedł] 63' ( K. Musiał )
 13. [] M. Golonka [wszedł] 53' ( M. Jańczy )
 14. [] M. Wydra
 15. [] Ł. Pietrzak [kartka] [wszedł] 45' ( Ł. Bukowiec )
 16. [] K. Michura [wszedł] 76' ( S. Koza )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Podopieczni Mariana Tajdusia wygrali po raz pierwszy na własnym terenie w tym sezonie. W bardzo trudnym meczu u dało się zainkasować komplet punktów.

Zespół Grodu w tym spotkaniu postawił nam ciężkie warunki, mimo wszystko potrafiliśmy stworzyć w całym meczu kilka bardzo dobrych akcji. Dziękuje zawodnikom za walkę w całym spotkaniu. Dziękuje kibicom za wsparcie i liczną obecność na meczu. Przed nami kolejne trudne mecze w których musimy powalczyć o korzystne wyniki.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Seniorzy Płomienia Limanowa w meczu z Grodem nie byli faworytem. Goście bowiem w dotychczasowych meczach zdobyli 18 punktów. Drużyna Płomienia do tego spotkania przystąpiła w 16 osobobym składzie. W kadrze zabrakło Sylwestra Jantasa, który pauzował za kartki oraz z przyczyn osobistych Tomasza Sułkowskiego.

Od samego początku spotkanie było bardzo zacięte, obie drużyny mocno starały się o przejęcie piłki i walki w środkowej strefie było co nie miara. W tej części swoje okazję bramkowe nie wykorzystali po stronie Płomienia: Konrad Koza, który uderzył z rzutu wolnego w okienko bramki Grodu - skutecznie interweniował bramkarz. Kamil Musiał miał świetną okazję po dograniu od Łukasza Bukowca uderzył w środek bramki, na której nie było bramkarz i obrońca zdołał wybić z lini bramkowej piłkę. Bartłomiej Zawada uderzył głową, ale zbyt lekko po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Konrada Kozę. Po za tym drużyna Grodu starała się tworzyć akcję na swojego szybkiego napastnika Olszaka oraz strzałami z dystansu próbowano zaskoczyć Łukasz Kozę.

Po zmianie stron w pierwszych sekundach stuprocentowej okazji nie wykorzystał zespół Grodu. Kamil Olszak doszedł do sytuacji sam na sam, minał bramkarz i uderzył w słupek, piłka wychodząc na aut bramkowy dotarła do Konstantego, który uderzył na bramkę, na której nie było bramkarza, Bartłomiej Zawada, który wybił piłkę z lini bramkowej. Po tej sytuacji nasz zespół zmobilizował się jeszcze bardziej. W 57 minucie gola zdobył Konrada Koza, po akcji, którą sam rozpoczął podając do Mariusza Golonki, ten zacentrował w pole karne, piłka jeszcze po drodze zmieniła nieco tor piłki i wpadła na głowę Konrada, który dokładnym strzałem przelobował bramkarza. Po tej bramce wiele na boisku się nie zmieniło, nadal oba zespoły atakowały. Płomień głównie za sprawą Konrada Kozy. Gród natomiast nadal był groźny przez Olszaka, który miał swoją okazję pod koniec meczu, ale uderzył obok bramki.

Płomień zasłużenie wygrywa z Grodem, ponieważ podopieczni Mariana Tajdusia lepiej operowali piłką w całym meczu. Drużyna Grodu starała się głównie grać na szybkiego napastnika. W tym meczu jednak nasza obrona skutecznie broniła zerowego konta.

Zwycięstwo nad Grodem, było pierwszym wygranym meczem naszej drużyny na swoim stadionie w tym sezonie.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 2, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 0

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 687 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Gród Podegrodzie ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60