Saturday 10 October 2015 16:00 Liga Okręgowa
16 Dośrodkowania 14
3 Dośrodkowania celne 4
12 Strzały 12
0 Słupki / Poprzeczki 0
6 Strzały celne 4
6 Rzuty rożne 3
5 Spalone 6
13 Faule 11
2 Żółte Kartki 3
14 Czerwone Kartki 19
0 Czerwone Kartki 0
 1. [] M. Wydra [kartka]
 2. [] S. Koza
 3. [] K. Michura
 4. [] T. Sułkowski
 5. [] K. Dutka [zeszedł] 53'
 6. [] S. Jantas [zeszedł] 87'
 7. [] M. Golonka [zeszedł] 57'
 8. [] K. Koza [kartka]
 9. [] P. Ociepka
 10. [] K. Musiał [zeszedł] 90'
 11. [] T. Łątka
 12. [] A. Haszczyc [wszedł] 53' ( K. Dutka )
 13. [] D. Michura [kartka] [wszedł] 87' ( S. Jantas )
 14. [] M. Jańczy [wszedł] 57' ( M. Golonka )
 15. [] M. Puch [wszedł] 90' ( K. Musiał )
Średnia wieku: 23 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy Płomienia Limanowa przegrali z beniaminkiem Heleną Nowy Sącz 0:2, pomimo iż przez większość meczu to nasz zespół grał lepiej piłką.

Ten mecz nie powinien zakończyć się takim wynikiem. Nie wykorzystane sytuację zemściły się przeciw nam. Drużyna przez większość meczu dobrze grała w piłkę tworząc niezłe akcję. Po stracie drugiej bramki mieliśmy bardzo dużą przewagę i to był najlepszy moment na doprowadzenie przynajmniej do remisu, bo kilka klarownych okazji mieliśmy. Niestety nie udała się ta sztuka i kolejne punkty uciekły. Do końca rundy jesiennej pozostało pięć meczy i musimy w nich powalczyć o cenne punkty.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Seniorzy Płomienia na mecz z beniaminkiem udali się w bardzo osłabionym składzie. Zabrakło czterech podstawowych zawodników: Łukasza Kozy, Łukasza Bukowca, Bartłomieja Zawady i Konrada Boczonia oraz Łukasza Pietrzaka. Pod nieobecność kapitanów opaskę i ster nad drużyną przejął Konrad Koza.

Spotkanie było rozgrywane w trudnych warunkach. Było bardzo zimno i wiał mocny wiatr. Początek spotkania należał do badania się przez oba zespoły. Lepsze okazje jednak miała nasza drużyna. Najpierw Konrad Koza uderzył nad bramką po dobrym podaniu od Kamila Musiała, następnie Tomasz Łątka po indywidualnej akcji uderza minimalnie obok bramki z szesnastu metrów. Potem do głosu doszli gospodarze. Najpierw tuż przed polem karnym fauluje Marcin Wydra i sędzia dyktuje rzut wolny z bliskiej odległości i kara naszego bramkarza żółtą kartką. Ze stałego fragmentu uderza zawodnik Heleny i z trudem piłkę łapie nasz golkeeaper. Dziesięć minut później w polu karnym Heleny po akcji Tomka Łątki, ręką zagrywa zawodnik gospodarzy, sędzia puszcza grę po czym idzie kontra na naszą bramkę. W polu karnym fauluje Krzysztof Michura, sędzia dyktuje jedynastkę. Karnego w bardzo dobrym stylu broni Marcin Wydra i nadal wynik nie ulega zmianie. W 30 minucie gospodarze robią akcję skrzydłem środkują w pole karne, na krótkim rogu stara się wybijać piłkę na aut bramkowy Krzysztof Michura, ale tak niefortunnie uderza, że piłka ląduje w naszej siatce. Do przerwy nasz zespół ma swoje okazję, których nie wykorzystuje. Lepiej gramy piłką, ale to gospodarze prowadzą. Tworząc tylko chaotyczne akcje wybijając z obrony do ataku na trójkę groźnych napastników.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, nadal nasz zespół prowadzi grę i stara się grać od nogi do nogi, niestety nie zawsze to wychodzi, dlatego ciężko nam tworzyć dobre akcje ofensywne. Tymczasem w 63 minucie drużyna Heleny rozgrywa akcję na lewej stronie wrzuca w pole karne na jednego z napastników, który mimo asysty dwóch obrońców oddaje strzał z głowy i pokonuje naszego bramkarza. Po godzinie gry Helena prowadzi 2:0. Wtedy nasz zespół wziął się ostro do pracy i mieliśmy już drużą przewagę, praktycznie cały czas znajdując się na połowie gospodarzy. Swoje okazję mieli Konrad Koza, Tomasz Łątka, ale obaj uderzyli za lekko i bramkarz nie miał dużych problemów z interewencjami. Dobre akcje ze skrzydeł niestety nie zostały zamknięte przez środkowych i do końca meczu nie udało się wygrać spotkania.

Po raz kolejny przeważamy, gramy lepiej piłką, ale brakuje nam skuteczności i spokoju w wyprowadzaniu piłki. Bardzo młoda drużyna jaka zagrała z Heleną pokazała się z dobrej strony. Niestety widać u niektórych braki treningowe. Liczymy jednak, że do końca jesieni nasi zawodnicy poprawią się z treningami i jeszcze nie raz będziemy się cieszyć ze zwycięstw.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 1, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 4

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 690 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Helena Nowy Sącz ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60