15. [] K. Kądziołka [wszedł] 46' ( K. Hałapa )
  16. [] M. Twaróg
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Rezerwy Płomienia Limanowa wygrywają ostatni mecz Jesieni i kończą zwycięstwem bardzo udaną dla nas rundę jesienną.

Spotkanie rezerw klubów z ligi Okręgowej było ciekawym spotkaniem na dobrym sportowym poziomie. Oba zespoły dzielnie walczyły o korzystny rezulat.

Do przerwy dwubramkowym prowadzeniem wygrywała nasza drużyna w pierwszej części bramkę zdobył Jarosław Piórkowski i Dawid Michura. Obie akcje bramkowe były ładnymi akcjami z pierwszej piłki. Drużyna Tymbarku II w tej połowie była również groźna i miała swoje okazję, ale dobrze spisywała się obrona oraz bramkarz, którym z konieczności był Dariusz Myszka.

Po zmianie stron w 63 minucie kontaktowego gola zdobyła drużyna Tymbarku i zrobiło się niebezpiecznie. Na szczęście siedem minut później było już 3:1 i naszemu zespołowi dużo lepiej się grało. Piękne akcję dały bramki na 4:1 i 5:1, kiedy to obrońcy Tymbarku nie mieli nic do powiedzenia. Pierwszą bramkę w seniorskiej piłce zdobył Arkadiusz Guzik. Była to ostatnia bramka w tej rundzie dla Płomienia II Limanowa.

Zwycięstwem zakończyło się spotkanie rezerw Płomienia i Tymbarku. Dla naszego zespołu ta runda była bardzo dobra. Najlepsza w krótkiej historii tej reaktywowanej drużyny.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą walkę w każdym meczu i dziękujemy Menagerowi Zbigniewowi Dudkowi, który prowadzi ten zespół od początku i wykonuje on świetną robotę dla naszego klubu!

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 13

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 691 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Płomień II Limanowa ( II drużyna ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.