14. [] D. Michura [wszedł] 82' ( M. Golonka )
  15. [] K. Michura [wszedł] 24' ( T. Sułkowski )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy Płomienia przegrali mecz 11 kolejki Ligi Okręgowej. W spotkaniu z beniaminkiem z Raby Wyżnej nasz zespół prezentował się dobrze, ale bardzo nieskutecznie. Mimo świetnych okazji to goście tylko zdobywali bramki.

Do meczu z Viceliderem rozgrywek nasza drużyna przystąpiła bez Konrada Kozy, który pauzował za żółte kartki. Nadal do treningów nie wrócił kontuzjowany Łukasz Bukowiec. Nie dali rady na meczu pojawić się Kacper Dutka i Łukasz Pietrzak. Kadra zatem liczyła 15 zawodników.

Już w 6 minucie mieliśmy dobrą okazję bramkową. Po błędzie obrońcy do Tomasza Łątki na 30 metrze podawał Kamil Musiał, nasz napastnik pobiegł z piłką w stronę bramki kilka metrów i mając z dala od siebie obrońców oddał strzał z 20 metra obok bramki. W ósmej minucie przed polem karnym faulował Mariusz Golonka, za co otrzymał żółtą kartę. Po rzucie wolnym wykonywanym przez jednego z zawodników Orkana piłka przeleciała w niedalekiej odległości nad bramką. W 11 minucie z autu rzucał Paweł Ociepka do Kamila Musiał, ten zagrał w pole karne do Tomasza Łątki, który oddał celny strzał na bramkę, ale zbyt lekki by bramkarz miał z nim problemy. W 19 minucie dobrze rzut rożny wykonał zespół Orkana, ale w ostatniej chwili groźną sytuację bezpiecznie wyjaśnił Szymon Koza.
W 25 minucie kontuzji doznał Tomasz Sułkowski, za którego wszedł Krzysztof Michura. Kontuzja okazała się poważniejsza - skręcenie stawu kolanowego, która niestety nie pozwoli na grę Tomkowi przynajmiej przez jakiś czas. W 30 minucie dośrodkowanie z prawej strony Kamila Musiała, piłka dotarła do Marcina Jańczego, który oddał mocny strzał, a piłka musnęła poprzeczkę. W 31 minucie kontuzji doznał Konrad Boczoń, a wszedł za niego Adrian Haszczyc. W 36 minucie w środku pola piłkę przejął Tomasz Łątka, podał do Haszczyca, który dograł w pole karne do Kamila Musiała, ten uderzył tuż obok bramki. W 38 minucie zawodnik Orkana Patrick Filipek wyszedł na sytuację sam na sam z Łukaszem Kozą i skierował piłkę do siatki. W 40 minucie pomocnik Orkana uderzał na bramkę Płomienia, ale dobrą interwencją popisał się Łukasz Koza. W 43 minucie Marcin Jańczy oodał strzał tuż zza pola karnego obroniony przez bramkarza Orkana, przy dobitce niecelnie uderzał Mariusz Golonka.

Po zmianie stron W 52 minucie kolejną okazję miała nasza drużyna, ale ponownie Tomasz Łątka zbyt lekko uderzył po podaniu Kamila Musiała. W 63 minucie w polu karnym fauluje Szymon Koza, sędzia podyktował jedynastkę, którą na gola zamienił Patrick Filipek. W 66 minucie groźną akcję stworzyli ponownie goście, ale oddali strzał obok bramki. W 74 minucie groźny, ale niecelny strzał oddał Haszczyc, podawał mu Szymon Koza. W 82 minucie z lewej strony dośrodkowywał Kamil Musiał, a akcję niecelnym strzałem zamknął Adrian Haszczyc. W 84 minucie Sylwester Jantas oddał strzał zza pola karnego, który wylądował na poprzeczce bramki drużyny z Raby Wyżnej. W 90 minucie strzelec dwóch bramek Filipek minął Łukasza Kozę i uderzył w słupek. W ostatniej akcji meczu Marcin Jańczy znalazł się w sytuacji sam na sam i przestrzelił.

W meczu z beniaminkiem przegrywamy dwoma bramkami, mając conajmniej trzy stu procentowe okazje w czasie całego meczu. Drużyna gości miała trzy okazję i strzela dwie bramki. Po raz kolejny brakło w naszych szeregach koncetracji i spokoju w sytuacjach bramkowych. Dużą stratą dla naszej drużyny są kontuzję Tomasza Sułkowskiego i Konrada Boczonia - trzymamy kciuki za ich szybki powrót do zdrowia.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 0, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -4

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 692 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Orkan Raba Wyżna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.