16. [] D. Michura
  17. [] K. Hałapa
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Płomień Limanowa kończy runde jesienną sezonu 2015/2016 zwycięstwem nad Huraganem Waksmund. Po ciężkim meczu zdobywamy cenne trzy punkty.

Dziękuje wszystkim za walkę w tym spotkaniu. Dziękuje piłkarzom za całą rundę jesienną - trudną rundę, bo drużyna od pierwszego meczu była cała czas inna. Było mnóstwo zmian w składzie w porównaniu do poprzedniego sezonu i dużo zmian w każdym kolejnym meczu, graliśmy swoimi zawodnikami całą rundę. Dziękuje zarządowi za możliwość pracy z ambitnymi ciekawymi i dobrymi piłkarzami. Dziękuje kibicom za to że nas wspierają, jeżdżą za nami na daleki nawet wyjazdy i jest to dla nas bardzo ważne i cenne. Co do meczu i całej rundy jesiennej, zdobyliśmy 20 punktów i uzyskaliśmy założony wcześniej limit punktów. Patrząc na problemy z jakim się borykaliśmy jest to dobry wynik i dobre miejsce przed rundą wiosenną.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Ostatni mecz rundy jesiennej był bardzo trudny. Dla obu drużyn punkty w tym spotkaniu były bardzo cenne. Drużyna Płomienia do meczu przystąpiła w podobnym składzie jak z Turbaczem.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Zawodnicy z Podhala grali bardzo ambitnie i mieliśmy sporo walki na boisku z obu stron. Bramek nie było widać, Okazji do ich zdobycia też za wiele nie bylo. Dopiero  40 minucie długie podanie w pole karne z własnej połowy wykonał Szymon Koza, tam Marcin Jańczy pięknie się złożył i pokonał bramkarza gośći. Do przerwy zatem prowadzenie Płomienia

Po zmianie stron nadal na boisku było sporo walki, ale wydawało się, że nasza drużyna kontroluje wydarzenia na boisku. Udało się zdobyć bramkę na 2:0 po strzale Tomasza Łątki i nasz zespół nieco się rozluźnił co spowodowało stratę bramki w końcówce spotkania. Ostatnie minuty to walka zawodników z Waksmundu o bramkę dającą remis. Ta sztuka jednak się nie udała i nasze zespół po ciężkim meczu wygrywa jedną bramką.

Dla naszego zespołu były to ważne trzy punkty. Dzięki zwycięstwu Płomień w rundzie jesiennej zdobył 20 punktów i po 15 meczach zajmuję niezłe 10 miejsce w tabeli.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 3, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 1

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 697 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Huragan Waksmund ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.