Saturday 19 March 2016 15:30 SPARING
 1. [] M. Wydra
 2. [] W. Smoter [zeszedł] [kontuzja] 42'
 3. [] L. Łącki [zeszedł] [kontuzja] 70'
 4. [] M. Górczyk
 5. [] D. Myszka
 6. [] K. Kądziołka
 7. [] R. Łącki
 8. [] K. Golonka [zeszedł] [kontuzja] 9'
 9. [] P. Kądziołka
 10. [] M. Puch
 11. [] T. 1
 12. [] M. Smoter [wszedł] 9' ( K. Golonka )
 13. [] M. Podsiadło [wszedł] 70' ( L. Łącki )
 14. [] M. Twaróg [wszedł] 42' ( W. Smoter )
Średnia wieku: 26 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy II rozegrali pierwszy sparingowy mecz na boisku trawiastym w tym roku. Spotkanie z LKS Rybie zakończyło się porażką naszej drużyny, ale co gorsza poważnymi kontuzjami conajmniej trzech zawodników.

Spotkanie było rozgrywane na stadionie pod szpitalem w Limanowej, gdzie warunki do gry są bardzo trudne.

Drużyna z Rybia postawiła nam ciężkie warunki. Młodzi, szybcy zawodnicy z LKSu mocno dali się we znaki naszej drużynie. Do przerwy było już 3:0 po dużych błędach w naszej defensywie. Dodatkowo już w pierwszej części dwóch podstawowych zawodników z powodu kontuzji musiało opuścić boisko: Krzysztof Golonka i Władysław Smoter.

Po zmianie stron nasz zespół przez kilkanaście minut dobrze starał się utrzymywać przy piłce, jednak gdy brakło spokoju, drużyna z Rybia znów przejmowała inicjatywę. W tej części meczu Rybie strzeliło nam dwie bramki. My mieliśmy swoje okazję, ale brakło zdecydowania w ataku i skuteczności. W drugiej połowie pechowo kończyli Leszek Łącki i Mateusz Puch, którzy zeszli z powodu kontuzji. Mateusz doznał poważnego skręcenia stawu skokowego. Nie było już zawodnika na ławce rezerwowych i ostatnie 10 minut graliśmy jednego mniej na boisku.

Sparing mimo wszystko można uznać za dobry, był to pierwszy mecz po powrocie na boisko. Brakowało dokładności w podaniach i prostej gry do najbliższego. W kolejnych meczach sparingowych napewno te sprawy będziemy doskonalić. Kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zwycięstwa: 0, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -19

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 705 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Płomień II Limanowa ( II drużyna ) - LKS Rybie Nowe Rybie ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60