17. [] G. Wasilewski [wszedł] 46' ( M. Golonka )
  18. [] J. Piórkowski [wszedł] 60' ( K. Musiał )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa od porażki rozpoczyna rundę wiosenną sezonu 2015/2016. Spotkanie rozgrywane na stadionie Płomienia zakończyło się pięciobramkowym zwycięstwem drużyny Orkana.

Po takim spotkaniu wypada nam tylko przeprosić licznie zgromadzonych kibiców za to co dziś pokazaliśmy...

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Szybko stracona bramka ustawiła dalszą część meczu i końcowy wynik. Pomimo szybko straconej bramki drużyna Płomienia nie załamała się i stworzyła kilka klarownych sytuacji. Prowadząc grę Płomień naraził się na szybkie kontrataki drużyny gości po przez akcje oskrzydlające, czego efektem było cztero bramkowe prowadzenie drużyny gości do przerwy. W tej części gry po stronie Płomienia na uwagę zasługuje bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Konrada Kozy z 25 metrów, po którym od utraty gola gości uchroniła poprzeczka.

Druga odsłona to szybkie decyzje i szybkie zmiany Trenera, które spowodowały poprawę gry defensywnej i utratę tylko jednej bramki. Dodatkowo drużyna Orkana utrzymując wynik spotkania nie forsowała tempa. W drugiej połowie w naszym zespole zadebiutował Grzegorz Wasilewski, który popisał się kilkoma naprawde efektownymi zagraniami. Pomimo usilnych starań nie udało się nam zdobyć chociaż honorowego gola.

Gratulujemy drużynie Orkana efektownego zwycięstwa w pierwszym meczu wiosennym. Tak wysoka przegrana na początku rundy dodatkowo zmobilizuje nasz zespół do treningów i jeszcze cięższej pracy. Bardzo dziękujemy kibicom za liczne  przybycie na stadion i zapraszamy na kolejny mecz z ULKS Korzenna.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -12

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 707 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Orkan Szczyrzyc ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.