17. [] S. Koza [wszedł] 65' ( S. Jantas )
  18. [] Ł. Bukowiec [wszedł] 65' ( M. Jańczy )
Średnia wieku: 26 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa wygrywa z ULKS Korzenna po szalonym meczu na własnym obiekcie. Trudny mecz w ciężkich warunkach wygrała drużyna Marian Tajdusia i zdobyła bardzo ważne trzy punkty.

Trzeba pochwalić zespół za walkę do samego końca o korzystny rezultat. Całe spotkanie z determinacją dążyliśmy do zdobycia kompletu punktów. Gra była nerwowa bo wynik w pierwszej połowie nie ułożył się pod nas i stąd wynikały niektóre błędy w naszej grze. Zespół z Korzennej zaskoczył nas nieco dobrą grą w ofensywie. Potrafiliśmy się jednak podnieść po porażce z Orkanem i ta wygrana była dla nas bardzo ważna.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Drugie spotkanie rundy wiosennej to ciężka przeprawa z ULKS Korzenna. Na stadionie płomienia przy trudnycha warunkach pogodowych doszło do meczu o cenne punkty do utrzymania. Spotkanie dobrze rozpoczął nasz zespół, ale nie uchroniliśmy się od błędów w obronie, które jeszcze w pierwszej części wykorzystał zespół z Korzennej. Nasza drużyna miała swoje sytuację, Kamila Musiała, Tomasza Łątki, które nie zostały wykorzystane i do przerwy prowadzili goście

Po zmianie stron Trener dokonał zmian i gra zdecydowanie się ożywiła po przez wejście na plac Konrada Kozy. Mieliśmy bardzo dobre nawet stu procentowe okazje, które nie zostały wykorzystane. Wkońcu w pole karne dokładnie dograł Mariusz Golonka i Konrad Boczoń z bliskiej odległości ulokował piłkę w siatce. Znowu do głosu doszedł zespół ULKSu i zdołał zdobyć bramkę na 1:2. Ten gol mocno zmobilizował nasz zespół, który w ciągu kilku minut zdobył dwie bramki. Najpierw Łukasz Bukowiec po indywidualnej akcji zagrał piłkę w pole karne, a tam obrońca wpakował sobie ją do siatki. Następnie z 25 metrów Konrad Koza uderzył idealnie na bramkę, piłka po jego strzale jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Ten gol dał zwycięstwo naszemu zespołowi.

Trudny mecz z ambitnym rywalem zakończył się naszym zwycięstwem na pochwałę zasługuje cały zespół, który potrafił podnieść się przegrywając dwukrotnie.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 5

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 708 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - ULKS Korzenna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.