17. [] G. Wasilewski
  18. [] J. Piórkowski [wszedł] 75' ( M. Jańczy )
Średnia wieku: 26 lat
Ustawienie: 1-4-3-3

Derby Miasta Limanowa dla gospodarzy. Drużyna Płomienia dobrze realizowała wcześniej ustaloną przez Trenera taktykę. Niestety zabrakło zdecydowania i skuteczności w sytuacjach jakie mieliśmy.

Pierwszą połowę graliśmy bardzo zdenerwowani i przestraszeni. W drugiej części natomiast pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Powinniśmy zdobyć bramki po akcjach jakie mieliśmy i wynik mógłby być zupełnie inny.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Spotkanie derbowe odbyło się na stadionie Limanovii, przy obecności około 350 kibiców. Obie drużyny było mocno zmobilizowane na ten mecz.

Drużyna Płomienia była zdecydowanie cofnięta w tym meczu, czekała na błąd drużyny Limanovii. Zespół grającego Trenera Walida Kandela konsekwentnie od pierwszych minut próbował grać skrzydłami. Przede wszystkim po przez przerzuty przekątne w obronie na skrzydłowych. Wszystkie te ataki jednak rozbijały się o naszą obronę, Dopiero w 25 minucie błąd w obronie i goście objęli prowadzenie. Podobna sytuacją miała miejsce tuż przed przerwą i Limanovia prowadziła już 2:0. My w tej części mieliśmy setkę w 45 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony Konrad Boczoń z kilku metrów uderzał mocno, ale został zblokowany i piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką.

Po zmianie stron Płomień nieco się otworzył i zaczął zdecydowanie grać lepiej w piłkę. Tymczasem nadziewał się na kontry Limanovi, ale bardzo nieskuteczne, bądź dobrze interweniowała obrona i Łukasz Koza w bramce. W tej połowie było bardzo ciekawie na boisku. Limanovia miała stu procentowe okazję, których nie wykorzystała i w ostatnich 15 minutach nasza drużyna mogła sprawić niespodziankę. Świetną okazję mieli Łukasz Bukowiec dwukrotnie. Najpierw niezdecydował się na strzał, a w drugiej dograł do Kamila Musiała, który na wślizgu zaatakował piłkę i ta wyszła obok bramki. Do końca meczu nasz zespół walczył choćby o bramkę honorową, ale nie udało się nic ustrzelić.

Przegrywamy na boisku lidera, pokazują, że potrafimy grać w piłkę. Przede wszystkim w drugiej połowie, akcje jakie tworzyliśmy były przemyślane i niezbiezpieczne. Niestety znów szwankuje u nas skuteczność, dlatego ciężko o bramki w rundzie wiosennej.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 0, Porażki: 3, Bilans bramkowy: -6

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 709 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Limanovia Limanowa ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.