18. [] G. Wasilewski
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

W bardzo ważnym spotkaniu środka tabeli lepsza okazała się drużyna przyjezdnych. Jarmuta Szczawnica po bardzo dobrym spotkaniu przekonywująco pokonała nasz zespół. Po raz kolejny zabrakło naszej drużynie dobrego, skutecznego wykończenia.

W tym meczu graliśmy bez podstawowych zawodników: Konrada Kozy i Kamila Musiała.

Spotkanie było dobrym meczem, obie ekipy długo wymieniały piłkę, groźniej było jednak pod naszą bramką, w której świetnie bronił Łukasz Koza. W tej połowie wybronił conajmniej 2 świetne okazje Jarmuty. Podobnie dobrze spisywała się obrona, oprócz akcji bramkowej, gdzie znów popełniliśmy proste błędy.

Po zmianie stron do gry wkroczył nasz zespół uzysując przewagę. W 70 minucie mieliśmy setki Bukowca, Boczonia, które nie zostały wykorzystane i zemściły się. W kolejnch minutach Jarmuta wykonywała rzut rożny. Nasz zespół, źle ustawił się do krycia i od połowy biegł sam na sam z naszym bramkarzem napastnik Jarmuty, który z 11 metrów pokonał go. Było 0:2 i od tego momentu grało nam się bardzo ciężko.

Nie udało się nam spotkanie z Jarmutą, znów szwankuje u nas skuteczność...

Zwycięstwa: 3, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -3

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 710 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Jarmuta Szczawnica ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.