Saturday 23 April 2016 15:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 10' Jacek Guzik ( Marcin Jańczy ) [v]
[gol] 74' Konrad Koza [v]
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Musiał
 3. [] J. Guzik [kartka]
 4. [] B. Zawada
 5. [] K. Dutka
 6. [] M. Golonka [zeszedł] 70'
 7. [] K. Koza [zeszedł] 90'
 8. [] T. Łątka
 9. [] K. Boczoń [kartka]
 10. [] M. Jańczy [zeszedł] 69'
 11. [] Ł. Bukowiec
 12. [] D. Dudek
 13. [] S. Jantas [wszedł] 90' ( K. Koza )
 14. [] D. Michura [wszedł] 70' ( M. Golonka )
 15. [] S. Koza [wszedł] 69' ( M. Jańczy )
 16. [] K. Hałapa
 17. [] A. Haszczyc
 18. [] M. Wydra
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-5-1

Seniorzy Płomienia Limanowa po bardzo dobrym spotkaniu zremisowali z viceliderem rozgrywek na bardzo trudnym terenie w Słopnicach. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji w tym spotkaniu.

Wielu wskazywało nas na pożarcie w Słopnicach. Zagraliśmy jednak bardzo dobre spotkanie i uważam, że remis jest zasłużonym rezultatem. W ofensywie nie przestraszyliśmy się rywala i oprócz dwóch goli stworzyliśmy jeszcze kilka ciekawych akcji pod bramką Sokoła. Po ostatnich meczach bez punktu potrzebowaliśmy takiego dobrego występu.

powiedział po meczu Trener Marian Tajduś

Spotkanie w Słopnicach było bardzo ważnym meczem dla naszego zespołu. Po dwóch porażkach z rzędu Płomień chciał za wszelką cenę zdobyć punkty w meczu z Viceliderem. Nastawienie na to spotkanie było bardzo bojowe.

Od samego początku drużyna walczyła z całych sił o każdy metr murawy. Już w pierwszych minutach mieliśmy swoje okazję bramkowe i w 10 minucie zdobyliśmy pierwsi bramkę. Na 0:1 gola zdobył Jacek Guzik strzałem głową po dośrodkowaniu Marcina Jańczego z rzutu rożnego. Sokół momentalnie chciał odpowiedzieć i obrońca zagrał długą piłkę w pole karne tam piłkę z rąk wypuścił Łukasz Koza, a Krzysztof Śliwa uderzył bardzo mocno w słupek bramki. Dużo szczęścia sprzyjało naszemu zespołowi w walce z Sokołem. W 19 minucie Sokół wyrównał, w obronie za mało zdecydowanie interweniował Kamil Musiał, brakło nieco asekuracji i bez większych problemów Kamil Śliwa wpakował piłkę do naszej bramki. Do przerwy drużyna Płomienia miała swoje okazję. Tomasz Łątka lewą stroną minął obrońcę i wbiegł w pole karne dograł wzdłuż lini do Bukowca, który uderzył celnie, ale obrońcy ofiarnie wybili piłkę z lini bramkowej. Do przerwy obie drużyny walczyły o kolejne bramki. Sokół głównie uderzyła z dystansu i stwarzał zagrożnie po rzutach z autu w pole karne wykonywanych przez Michała Smolenia.

Po zmianie stron przewagę uzyskał Sokół tworzą kilka dobrych okazji. My natomiast bardzo umiejętnie broniliśmy się. W 71 minucie ta sztuka jednak się nie udało w pole karne przedarł się Artur Matras i wyłożył na 16 metr piłkę do Kamila Śliwy, który uderzył obok Łukasza Kozy nie dająć mu dużych szans na dobrą interwencję. Wybuchła wielka radość po tej bramce w ekipie Sokoła. Radość nie trwała długo. W 74 minucie faul na 25 metrów od bramki Piecha. Do piłki podszedł Konrad Koza i pięnym strzałem w samo okienko bramki zdobył wyrównującego gola dla naszego zespołu. Do końca meczu pozostało nie wiele czasu, a gospodarze cały czas atakowali chcąc zdobyć zwycięską bramkę. Nasza defensywa w tym momencie meczu grała bardzo dobrze, a bohaterem w naszym zespole został Łukasza Koza, który w ostatnich minutach bronił stu procentowe okazję gospodarzy w pięknym stylu.

Walka w całym meczu przez nasz zespół dała dużo radości wszystkim kibicom Płomienia zgromadzonym na tym spotkaniu na trybunach. Liczymy, że zespół do każdego kolejnego spotkania podejdzie tak zmobilizowany jak do meczu z Sokołem. Wtedy możemy być spokojni o grę drużyny i liczyć na korzystne rezultaty.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: -24

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 712 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Sokół Słopnice ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60