13. [] M. Podsiadło
  14. [] K. Hałapa [wszedł] 46' ( P. Górczyk )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień II Limanowa przegrywa pucharowe spotkanie z KS II Tymbark, pomimo iż w całym spotkaniu drużyna miała bardzo dużo okazji do zdybycia conajmniej kilku bramek.

Pierwsze spotkanie drugiej drużyny na wiosnę było meczem w Pucharze Polski LPPN na sezon 2016/2017. Do tego meczu zespół podszedł z dużymi nadziejami, ale i z dużym respektem do rywala. Do zespołu przed rozgrywkami dołączył Paweł Górczyk, który we wcześniejszych latach grał w zespole Płomienia.

Spotkanie dobrze zaczęłą nasza drużyna prowadząc grę i tworząc dobre okazje bramkowe. Jedną z nich miał Paweł Górczyk, Adrian Haszczyc, Piotr Kądziołka. W pierwszej części mieliśmy bardzo sytuację na bramki, ale skuteczność w tym meczu nie była naszym atutem. Drużyna Tymbarku w tej połowie, głównie uderzała z dystansu.

Po zmianie stron w 60 minucie gola zdobyli goście i zrobiło się nie ciekawie. Nasza drużyna otworzyła się bardziej i znów miała świetne okazję. Po akcji Haszczyca piłkę dobijał Karol Hałapa, ale w ostatniej chwili zdołali wybić z lini piłkę obrońcy. Najlepsza okazja jednak naszego zespołu miała miejsce w ostatnich minutach meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krzysztofa Golonki w polu karnym z piłką minęli się Piotr Kądziołka i Krzysztof Michura i nie udało się zdobyć bramki dającej remis. Goście w końcówce wykorzystali złe ustawienie w obronie i dobili nas strzelając drugą bramkę.

Dobry mecz w naszym wykonaniu z mnóstwem okazji na gole. Niestety skuteczność nie było dobra w tym meczu i w smutnych nastrojach kończymy przygodę z pucharem.

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 13

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 713 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Płomień II Limanowa ( II drużyna ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.