Saturday 18 June 2016 18:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 12' Adrian Haszczyc ( Mateusz Łątka )
[gol] 62' Konrad Koza ( Tomasz Sułkowski )
 1. [] Ł. Koza [kartka]
 2. [] M. Łątka [zeszedł] [kontuzja] 52'
 3. [] S. Koza
 4. [] B. Zawada [kartka] [kartka] [kartka]
 5. [] S. Jantas
 6. [] G. Wasilewski
 7. [] K. Koza [kartka] [kartka] [kartka]
 8. [] M. Golonka
 9. [] T. Łątka [zeszedł] 90'
 10. [] A. Haszczyc [zeszedł] 59'
 11. [] M. Jańczy [zeszedł] 87'
 12. [] M. Wydra
 13. [] K. Hałapa [wszedł] 90' ( T. Łątka )
 14. [] J. Piórkowski [kartka] [wszedł] 87' ( M. Jańczy )
 15. [] T. Sułkowski [wszedł] 59' ( A. Haszczyc )
 16. [] K. Michura [wszedł] 52' ( M. Łątka )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-3-3

Seniorzy Płomienia Limanowa remisują w ostatnim meczu sezonu 2015/2016. Drużyna dobrym meczem uczciła pamięć zmarłego wybitnego działacza LKS Płomień - pana Zygmunta Łątki. Dzięki zdobytemu punktowi kończymy sezon na 8 miejscu.

Drużyna Płomienia Limanowa występowała w czarnych opaskach na ramieniu, a mecz rozpoczął się od minuty ciszy, którą cały stadion wraz z zawodnikami uczcił pamięć pana Zygmunta Łątki.

Spotkanie od samego początku było bardzo emocjonujący. W pierwszych minutach osiągnęliśmy małą przewagę, ale po błędzie na środku goście doszli do sytuacji sam na sam z bramkarzem i rozklepali naszego golkeepara, który pomimo interwencji nie zdołał ustrzec nas przed stratą bramki. Szybka odpowiedź zespołu Płomienia. Tomasz Łątka rozpoczął akcję, dograł do Konrada Kozy, a ten zagrał na lewe skrzydło do Mateusza Łątki, który po ziemi dośrodkował wzdłuż bramki. Na pierwszym słupku wyprzedził obrońcę i bramkarza Adrian Haszczyc i mieliśmy remis. Ten stan utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron w drużynie Płomienia po kilku minutach doszło do zmiany bo kontuzji nabawił się Mateusz Łątka. W drużynie gospodarzy w pierwszej połowie z tego samego powodu dokonano dwóch zmian. W 54 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Zawada i Płomień od tego momentu grał w dziesiątkę. Pomimo to optyczną przewagę miał nasz zespół. W 62 minucie po rzucie rożnym piłka dotarła na połowę tam Krzysztof Michura wrzucił w pole karnę, piłkę na lewą stronę przedłużył głową Tomasz Sułkowski i z powietrza z pierwszej piłki pięknie uderzył Konrad Koza dając prowadzenie naszemu zespołowi. Z gola nie cieszyliśmy się długo bo 2 minuty później po zamieszaniu w polu karnym gospodarze wyrównali. Do końca meczu, akcję były szarpanę i sytuację miały oba zespoły. Najlepszą mieli gospodarze, którzy w ostatniej minucie mieli stały fragment z 7 metrów po zagraniu Szymka Kozy do bramkarza, który złapał do ręki. Na szczęście strzał gości obronił Łukasz Koza.

Spotkanie zakończyło się remisem wydaję się sprawiedliwym, który daje naszemu zespołowi 8 miejsce w tabeli. W sposób godny uczciliśmy pamięć pana Zygmunta Łątki.

Dziękujemy wszystkim za walkę w tym spotkaniu, kibicom za przybycię i gratulujemy drużynie dobrego miejsca na koniec sezonu.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 3, Porażki: 1, Bilans bramkowy: -2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 736 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Huragan Waksmund ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60