15. [] T. Sułkowski [wszedł] 59' ( A. Haszczyc )
  16. [] K. Michura [wszedł] 52' ( M. Łątka )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-3-3

Seniorzy Płomienia Limanowa remisują w ostatnim meczu sezonu 2015/2016. Drużyna dobrym meczem uczciła pamięć zmarłego wybitnego działacza LKS Płomień - pana Zygmunta Łątki. Dzięki zdobytemu punktowi kończymy sezon na 8 miejscu.

Drużyna Płomienia Limanowa występowała w czarnych opaskach na ramieniu, a mecz rozpoczął się od minuty ciszy, którą cały stadion wraz z zawodnikami uczcił pamięć pana Zygmunta Łątki.

Spotkanie od samego początku było bardzo emocjonujący. W pierwszych minutach osiągnęliśmy małą przewagę, ale po błędzie na środku goście doszli do sytuacji sam na sam z bramkarzem i rozklepali naszego golkeepara, który pomimo interwencji nie zdołał ustrzec nas przed stratą bramki. Szybka odpowiedź zespołu Płomienia. Tomasz Łątka rozpoczął akcję, dograł do Konrada Kozy, a ten zagrał na lewe skrzydło do Mateusza Łątki, który po ziemi dośrodkował wzdłuż bramki. Na pierwszym słupku wyprzedził obrońcę i bramkarza Adrian Haszczyc i mieliśmy remis. Ten stan utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron w drużynie Płomienia po kilku minutach doszło do zmiany bo kontuzji nabawił się Mateusz Łątka. W drużynie gospodarzy w pierwszej połowie z tego samego powodu dokonano dwóch zmian. W 54 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Zawada i Płomień od tego momentu grał w dziesiątkę. Pomimo to optyczną przewagę miał nasz zespół. W 62 minucie po rzucie rożnym piłka dotarła na połowę tam Krzysztof Michura wrzucił w pole karnę, piłkę na lewą stronę przedłużył głową Tomasz Sułkowski i z powietrza z pierwszej piłki pięknie uderzył Konrad Koza dając prowadzenie naszemu zespołowi. Z gola nie cieszyliśmy się długo bo 2 minuty później po zamieszaniu w polu karnym gospodarze wyrównali. Do końca meczu, akcję były szarpanę i sytuację miały oba zespoły. Najlepszą mieli gospodarze, którzy w ostatniej minucie mieli stały fragment z 7 metrów po zagraniu Szymka Kozy do bramkarza, który złapał do ręki. Na szczęście strzał gości obronił Łukasz Koza.

Spotkanie zakończyło się remisem wydaję się sprawiedliwym, który daje naszemu zespołowi 8 miejsce w tabeli. W sposób godny uczciliśmy pamięć pana Zygmunta Łątki.

Dziękujemy wszystkim za walkę w tym spotkaniu, kibicom za przybycię i gratulujemy drużynie dobrego miejsca na koniec sezonu.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 3, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 1

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 736 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Huragan Waksmund ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.