Saturday 13 August 2016 17:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 7' Tomasz Łątka ( Mateusz Łątka ) [v]
0 Słupki / Poprzeczki 0
22 Dośrodkowania 19
8 Dośrodkowania celne 5
11 Strzały 15
5 Strzały celne 5
5 Rzuty rożne 4
1 Spalone 2
12 Faule 21
1 Żółte Kartki 5
0 Czerwone Kartki 0
14 Interwencje Bramkarza 11
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka [zeszedł] [kontuzja] 17'
 3. [] S. Koza
 4. [] B. Zawada [kartka]
 5. [] K. Dutka [kartka]
 6. [] S. Jantas [kartka]
 7. [] Ł. Bukowiec
 8. [] K. Musiał [kartka] [zeszedł] 85'
 9. [] T. Łątka [kartka]
 10. [] D. Michura [zeszedł] [kontuzja] 21'
 11. [] A. Haszczyc [zeszedł] 78'
 12. [] G. Wasilewski [wszedł] 85' ( K. Musiał )
 13. [] M. Kęska [wszedł] 78' ( A. Haszczyc )
 14. [] D. Dudek [wszedł] 21' ( D. Michura )
 15. [] K. Hałapa [wszedł] 17' ( M. Łątka )
 16. [] M. Wydra
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Przegrywamy na inaugurację w Wojnarowej 1:3 pomimo iż prowadziliśmy od 7 do 74 minuty i graliśmy lepiej tworząc więcej klarownych akcji od przeciwnika. Skuteczne akcje beniaminka w końcówce dały gospodarzom zwycięstwo.

Niestety przegrywamy pierwszy mecz na ciężkim terenie. Wszystko zaczęło się dobrze dla naszej drużyny, strzelamy szybko bramkę, ale niestety chwilę później z kontuzją opuszcza boisko nasz lewy obrońca. Jakby tego było mało, pięć minut później kolejna kontuzja, tym razem u prawego pomocnika. Gdybyśmy wykorzystali choć jedną kontrę, jaką mieliśmy w pierwszej połowie mogło być już po meczu. W drugiej odsłonie również mamy piłkę meczową, ale nie udaje się trafić i nie wykorzystane sytuację musiały się zemścić. Bardzo szkoda straconych punktów, bo każdy mecz będzie niezwykle ciężki przy naszej wąskiej kadrze.

Powiedział Trener Kamil Król po meczu z Orłem

Seniorzy Płomienia Limanowa rozpoczęli zmagania w Lidzę Okręgowej od meczu w Wojnarowej. Na meczu nie było Mariusza Golonki i Marcina Jańczego - sprawy osobiste oraz Konrada Kozy, który pauzuje za kartki.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo pewnie i od razu staraliśmy się narzuć swój styl gry. Już w 6 minucie w pole karne wpadł Mateusz Łątka i przy próbie dośrodkowania został zaatakowany prosto w kolano. Sędzia głowny podyktował rzut karny. Pewnie jedynastkę wykonał Tomasz Łątka i mogliśmy się cieszyć z pierwszej bramki w nowym sezonie dla Płomienia. Drużyna z Wojnarowej próbowała się przedostać pod pole karne, ale nie miała wielu możliwości. Niestety w 17 minucie boisko musiał opuścić Mateusz Łątka, w wyniku urazu z 6 minuty. W 21 minucie Trener musiał dokonać drugiej zmiany, bo Dawid Michura doznał urazu mięśnia i nie dał rady kontynuować gry. W tej części gry drużyna Orła nie miała stuprocentowej okazji. My natomiast wyprowadzaliśmy groźne kontry, które powinny zamienić się na bramkę. Najbliżej był Kamil Musiał, który po podaniu od Bukowca uderzył z szesnastego metra minimalnie obok słupka.

Po zmianie stron gospodarze stworzyli dwie groźne akcje, bo których bliscy byli zdobycia bramki. W jednej sytuacji zawodnik Orła przestrzelił. Drugi strzał wybronił Łukasz Koza. W kolejnych minutach gra toczyła się głównie w środku pola. Obie drużyny czekały na konretną akcję. Płomień wyprowadził świetną kontre. Z naszej połowy została zagrana piłka do Łukasza Bukowca, który popędził prawą stroną i wyłożył na 7 metr do Kamila Musiała, ten wpełnym biegu uderzył piłkę, ale zbyt lekko i bramkarz zdołał obronić. Do końca meczu zostało szesnaście minut i zaczęło się najgorsze dla naszego zespołu. W 74 minucie rzut z autu dla Orła na wysokości naszego piątego metra, piłkę przejmuje Karol Hałapa, który zbyt lekko zagrywa do przodu, piłkę przejmuje zawodnika Orła i dośrodkowuje w pole karne tam bez krycia pozostaje zawodnika Orła i pewnie uderza obok Łukasza Kozy. W 84 minucie rzut rożny dla Orła. Dośrodkowanie na piąty metr wybijają obrońcy, ale na szesnastkę, tam przejmuje zawodnik Orła i uderza w światło bramki, po drodze zmienia lot piłki napastnik na piątym metrze i prowadzenie obejmuje Orzeł. Drużyna Płomienia walczy do końca o wyrównanie, ale brakuje dokładności w ostatnim podaniu i oddaniu mocnego celnego strzału na bramkę. Drużyna Orła Wojnarowa w 89 minucie meczu zdobywa bramkę na 3:1. Z głębi pola do napastnika zostaje zagrana wysoka piłka, obrona pozostawia tego gracza kompletnie bez krycia i ten przerzuca piłkę nad naszym bramkarzem.

Spotkanie wygrywa Orzeł Wojnarowa pomimo iż Płomień miał wszystko ku temu, aby spokojnie wygrać ten mecz. Spotkanie się ułożyło dla nas idealnie. Prowadzimy od 7 minuty i w ciągu godziny mamy conajmniej 3-4 bardzo dobre okazje, aby podwyższyć wynik. Niestety ta sztuka się nie udaje. Drużyna Orła natomiast wykorzystuje swoje sytuację w końcówce i wygrywa. Drużynie pomimo walki przez całe spotkanie, brakło wiary w zwycięstwo i wydaje się, że to było przyczyną porażki.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -5

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 746 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Orzeł Wojnarowa ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60