Sunday 21 August 2016 11:00 B Klasa Limanowska
 1. [] M. Wydra
 2. [] P. Matląg
 3. [] L. Łącki [kartka]
 4. [] K. Golonka
 5. [] D. Abram
 6. [] K. Kądziołka
 7. [] D. Myszka [zeszedł] 82'
 8. [] L. Twaróg [zeszedł] 46'
 9. [] M. Podsiadło [zeszedł] 46'
 10. [] A. Walasik [zeszedł] 46'
 11. [] J. Piórkowski
 12. [] M. Załubski [wszedł] 46' ( M. Podsiadło )
 13. [] M. Puch [wszedł] 46' ( A. Walasik )
 14. [] T. Zelek [wszedł] 82' ( D. Myszka )
 15. [] K. Koza [wszedł] 46' ( L. Twaróg )
 16. [] A. Guzik
 17. [] M. Twaróg
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Druga drużyna Płomienia rozpoczęła zmagania w B klasie Limanowskiej od meczu wyjazdowego w Jaworznej. Licznie zgromadzeni zawodnicy dzielnie walczyli. Zwycięstwo Jaworzanka zdobyła po rzucie karnym w ostatnich minutach pierwszej połowie.

Druga drużyna rozpoczęła nowy sezon w B klasie Limanowskiej. Podopieczni Menagera Zbigniewa Dudka, zaczęli od meczu w Jaworznej. Na spotkaniu było siedemnastu graczy wśród których pojawił się kolejny powrót do gry - Mateusz Załubski, po dłuższej przerwie założył koszulkę LKSu.

Spotkanie było ciekawym meczem z drużą ilością sytuacju z obu stron. Przewagę od początku wydaje się, że mieli gospodarze, ale po kilku minutach nasza drużyna wkroczyła do gry. Swoje okazję mieli w ofensywie: Jarek Piórkowski, Dariusz Myszka. W końcówce pierwszej połowy w polu karnym sfaulowany został zawodnik Jaworzanki i sędzia musiał podyktować jedynastkę. Pewnie wykonany rzut karny dał prowadzenie do przerwy gospodarzom.

Po zmianie stron Menager dokonał trzech zmian. Od razu gra zmieniła się i to my przeważaliśmy. W tej części bardzo często bylismy pod polem karnym gospodarzy. Drużyna Jaworzanki wyprowadzała konty, które bardzo dobrze kasowali nasi gracze, na czele z Marcinem Wydrą i dobrze grającą całą obroną. W ofensywie dobre okazje mieli: Jarosław Piórkowski, Konrad Koza, Mateusz Załubski. Piłkę meczową w ostatniej akcji miał Mateusz Puch, który zamknął dośrodkowanie z głębi pola, ale będąc pare metrów przed bramką, uderzył obok. Wcześniej po strzale jednego z zawodników, piłka odbiła się od słupka

W pierwszym meczu zdecydowanie zabrakło skuteczności w ofensywie. Akcje naszych graczy były niezłe i powinniśmy zdobyć conajmniej 2 - 3 bramki w tym meczu. Pozostaje lekki niedosyt, ale cieszy fakt dobrej frekwencji. Liczymy na walkę w kolejnym meczu o punkty.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 2, Porażki: 7, Bilans bramkowy: -14

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 747 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Jaworzanka Jaworzna ( Seniorzy ) - Płomień II Limanowa ( II drużyna ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60