16. [] A. Guzik
  17. [] M. Twaróg
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Druga drużyna Płomienia rozpoczęła zmagania w B klasie Limanowskiej od meczu wyjazdowego w Jaworznej. Licznie zgromadzeni zawodnicy dzielnie walczyli. Zwycięstwo Jaworzanka zdobyła po rzucie karnym w ostatnich minutach pierwszej połowie.

Druga drużyna rozpoczęła nowy sezon w B klasie Limanowskiej. Podopieczni Menagera Zbigniewa Dudka, zaczęli od meczu w Jaworznej. Na spotkaniu było siedemnastu graczy wśród których pojawił się kolejny powrót do gry - Mateusz Załubski, po dłuższej przerwie założył koszulkę LKSu.

Spotkanie było ciekawym meczem z drużą ilością sytuacju z obu stron. Przewagę od początku wydaje się, że mieli gospodarze, ale po kilku minutach nasza drużyna wkroczyła do gry. Swoje okazję mieli w ofensywie: Jarek Piórkowski, Dariusz Myszka. W końcówce pierwszej połowy w polu karnym sfaulowany został zawodnik Jaworzanki i sędzia musiał podyktować jedynastkę. Pewnie wykonany rzut karny dał prowadzenie do przerwy gospodarzom.

Po zmianie stron Menager dokonał trzech zmian. Od razu gra zmieniła się i to my przeważaliśmy. W tej części bardzo często bylismy pod polem karnym gospodarzy. Drużyna Jaworzanki wyprowadzała konty, które bardzo dobrze kasowali nasi gracze, na czele z Marcinem Wydrą i dobrze grającą całą obroną. W ofensywie dobre okazje mieli: Jarosław Piórkowski, Konrad Koza, Mateusz Załubski. Piłkę meczową w ostatniej akcji miał Mateusz Puch, który zamknął dośrodkowanie z głębi pola, ale będąc pare metrów przed bramką, uderzył obok. Wcześniej po strzale jednego z zawodników, piłka odbiła się od słupka

W pierwszym meczu zdecydowanie zabrakło skuteczności w ofensywie. Akcje naszych graczy były niezłe i powinniśmy zdobyć conajmniej 2 - 3 bramki w tym meczu. Pozostaje lekki niedosyt, ale cieszy fakt dobrej frekwencji. Liczymy na walkę w kolejnym meczu o punkty.

Zwycięstwa: 5, Remisy: 2, Porażki: 7, Bilans bramkowy: -14

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 747 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Jaworzanka Jaworzna ( Seniorzy ) - Płomień II Limanowa ( II drużyna ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.