14. [] K. Michura [wszedł] 60' ( K. Dutka )
  15. [] M. Kęska [wszedł] 66' ( D. Dudek )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Seniorzy Płomienia Limanowa remisują drugie spotkanie w tym sezonie. Tym razem na wyjeździe 2:2 z Heleną Nowy Sącz. Pomimo dobrej gry naszego zespołu, pierwsi tracimy dwie bramki i potem przez długi czas musimy odrabiać straty.

Spotkanie z Heleną znowu nie ułożyło się po naszej myśli. Tracimy dwie bramki po naszych prostych błędach i potem musimy gonić wynik. Samo spotkanie mogło się podobać, bo trzymało w napięciu do samego końca. W drugiej połowie brakło decydującego ciosu, żeby wygrać ten mecz. Znowu tracimy punkty na własne życzenie.

Powiedział Trener Kamil Król po wyjazdowym meczu z Heleną

Seniorzy Płomienia rozegrali kolejkę w środku tygodnia. Zmierzyliśmy się na wyjeździe z Heleną Nowy Sącz. Do gry po dłuższej przerwie wrócił Krzysztof Michura.

Od początku spotkania nasza drużyna wietrzyła szansę na zdobycie gola. Niestety caly czas w naszym zespole brakuje skuteczności w akcjach ofensywnych. Skrzętnie wykorzystali to gospodarze, którzy objęli prowadzenie po błędzie w obronie naszego zespołu. W 35 minucie w polu karnym faulowany przez Marcina Wydrę został napastnik gospodarzy i minutę później gola na 2:0 zdobył zawodnik Heleny. Nasz bramkarz wyczuł strzelca, ale nie zdołał obronić mocnego strzału, piłka wprawdzie została dotknięta ręką, ale brakło kilku centymetrów. Musieliśmy już po pierwszej fazie meczu odrabiać straty. W 43 minucie z dystansu uderzył Kamil Musiał i zaskoczył bramkarza, zdobywając piękną bramkę. W tej części okazję na gola mieli Jańczy i Haszyc.

Po zmianie stron nadal spora przewaga po naszej stronie. Udaje nam się wyrównać w 58 minucie. Dobrą piłkę z głębi pola zagrywa Sylwester Jantas do Haszczyca, a ten pokonuje bramkarza w sytuacji sam na sam uderzając po ziemi. Nasz zespół za wszelką cenę chciał wygrać to spotkanie i dużo akcji miało miejsce na połowie rywala. Gospodarze jednak groźnie kontrowali. W tej części bezbłędny był nasz bramkarz ratując zespół w sytuacji sam na sam z napastnikiem Heleny. W końcówce mecze mieliśmy znów dobre okazje, aby objąć prowadzenie. Niestety skuteczność i brak podjęcia decyzji przez niektórych graczy nie pozwoliła nam na zdobycie kolejnych goli.

Remisujemy spotkanie w którym jesteśmy lepsi przez większość meczu. Moment nie uwagi sprawił, że musieliśmy odrabiać dwu bramkową stratę. Udało się to w miarę szybko zrobić. Niestety do zwycięstwa brakło jednej bramki.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 1, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 4

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 749 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Helena Nowy Sącz ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.