Saturday 27 August 2016 17:00 Liga Okręgowa
[gol] 27' Konrad Koza ( Mateusz Łątka ) [v]
[gol] 71' Łukasz Bukowiec ( Konrad Koza ) [v]
[gol] 77' Maciej Kęska ( Kamil Musiał ) [v]
[gol] 87' Konrad Koza [v]
Bramki
23 Strzały 6
0 Słupki / Poprzeczki 0
26 Dośrodkowania 13
11 Dośrodkowania celne 4
10 Strzały celne 2
5 Rzuty rożne 5
0 Spalone 6
16 Faule 15
3 Żółte Kartki 2
0 Czerwone Kartki 0
7 Interwencje Bramkarza 15
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Łątka [kartka]
 3. [] S. Koza
 4. [] B. Zawada
 5. [] K. Musiał
 6. [] K. Koza [kartka]
 7. [] M. Golonka [zeszedł] 80'
 8. [] D. Dudek [zeszedł] 63'
 9. [] Ł. Bukowiec [kartka]
 10. [] M. Jańczy [zeszedł] 72'
 11. [] A. Haszczyc [zeszedł] 56'
 12. [] K. Michura [wszedł] 80' ( M. Golonka )
 13. [] W. Odziomek [wszedł] 56' ( A. Haszczyc )
 14. [] M. Smoleń [wszedł] 63' ( D. Dudek )
 15. [] G. Wasilewski
 16. [] M. Wydra
 17. [] M. Kęska [wszedł] 72' ( M. Jańczy )
 18. [] K. Hałapa
Średnia wieku: 23 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Seniorzy Płomienia Limanowa po dobrym całym meczu i bardzo dobrej drugiej połowie wygrywają pierwsze spotkanie w tym sezonie. Na własnym obiekcie odprawiają zespół Łososia.

Pierwszy raz od początku sezonu mieliśmy pełny protokół ludzi na meczu. Pierwsza połowa spotkania nie była porywająca. Staraliśmy się prowadzić grę, ale sytuacji było jak na lekarstwo. Goście po naszym błędzie zdobywają bramkę, ale uda się dość szybko odpowiedzieć. Nie pomagali w grze sędziowie, którzy swoimi decyzjami wprowadzili dużo nerwowości w naszej drużynie. W drugiej połowie wchodzą zawodnicy na podmęczonych rywali i udaje się strzelić kolejne bramki. Do końca już kontrolujemy mecz i mamy jeszcze okazje na kolejne bramki. Dziękuje zawodnikom za cały mecz bo zostawili kawał zdrowia na taką pogodę. Oby to był impuls do jeszcze lepszej gry.

Powiedział Trener Kamil Król po wyjazdowym meczu z Heleną

Spotkanie z Łososiem było rozgrywane w upalne sobotnie popołudnie. Trener miał do dyspozycji 19 zawodników. Zdecydował o odesłaniu na trybuny Krzysztofa Golonkę, który będzie w niedziele grał w meczu B klasy. Do składu wrócili Konrad Koza - po pauzie za kartki w poprzednim sezonie. Wojciech Odziomek i Marcin Smoleń, którzy mieli przerwę w grze i wznowili treningi w naszym klubie. Brakowało kontuzjowanych: Sylwestra Jantasa i Kacpra Dutki. Z niewiadomych przyczyn nie było Dawida Michury.

Mecz od pełnego zaangażowania zaczęła nasz drużyna z wolą zwycięstwa. Przez pierwsze minuty niestety nic nam nie wychodziło. Prowadziliśmy grę,ale bez większych rezultatów. W 22 minucie po błędzie w defensywie gola zdobywają goście i zrobiło się bardzo nerwowo. Na całe szczęście drużyna nie załamała się tylko szybko odrobiła stratę. W 27 minucie z głębi pola zagrywał Mateusz Łątka w pole karne tam idealnie sobie przyjął Konrad Koza i uderzył po długim rogu pokonując bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a mieliśmy sporo nerwów, bo sędzia nie dokońca panował na boisku.

W drugiej połowie Trener decydował się na zmiany, które dały dobry efekt w grze. Przeważaliśmy, będąc dużo na połowie rywala. W 71 minucie prostopadłe podanie od Konrada Kozy dostaje Łukasz Bukowiec, wychodzący bramkarz z bramki potyka się i ułatwia zadanie naszemu napastnikowi. Ten lobuje nad nim i wyprowadza Płomień na jedno bramkowe prowadzenie. W 77 minucie akcja prawą stroną Kamila Musiała, który dogrywa w pole karne, tam zamyka Maciej Kęska i zdobywa swoją pierwszą bramkę w ligowym spotkaniu dla Płomienia w drużynie seniorskiej. W końcówce meczu sam na sam wychodzi Łukasz Bukowiec. Zostaje faulowany w polu karnym, a sędzia wskazuje na wapno. Do rzutu karnego podchodzi Konrad Koza, który uderza minimalnie nad bramką. Bramkarz wznawia z piątego metra. Piłkę przejmuje Marcin Smoleń dogrywa do Łukasza Bukowca, ten wypuszcza do Wojtka Odziomka, który zgrywa Maćkowi Kęsce, najmłodszy na placu prostym zwodem myli obrońce i uderza po ziemi, bramkarz zdołał wypluć piłkę przed siebie, ale z dużą siłą dobija Konrada Koza i mamy 4:1 dla Płomienia!. Ostatnie minuty to walka o kolejnego gola Łososia, ale nie nie dajemy się grając twardo w obronie.

Wygrywamy zasłużenie trzema bramkami. Cieszy fakt dużej liczby graczy. Gramy dobrze w ofensywie i po za jednym błędem równie dobrze w defensywie. Liczymy, że w kolejnych meczach frekwencja utrzyma się, a my będziemy walczyć tak jak do tej pory o komplet punktów. Gratulujemy Maćkowi pierwszej bramki w seniorach i wierzymy, że będzie to dobry impuls do dalszej ciężkiej pracy dla wszystkich młodych zawodników naszego klubu!

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 3, Bilans bramkowy: -3

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 750 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Łosoś Łososina Dolna ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60