Saturday 3 September 2016 09:00 II Liga juniorów Limanowska
Bramki
[gol] 1' Dominik Dudek ( Damian Goga )
[gol] 17' Karol Postrożny ( Karol Postrożny )
[gol] 25' Damian Goga ( Karol Postrożny )
  1. [] P. Puto
  2. [] M. Tylka
  3. [] B. Garcarz
  4. [] T. Ociepka
  5. [] K. Golonka
  6. [] K. Postrożny
  7. [] D. Goga
  8. [] D. Dudek [kartka]
  9. [] M. Kęska [kartka]
  10. [] D. Myszka
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-1

Juniorzy Płomienia Limanowa pokonali na wyjeździe LKS Rybie, mimo iż od początku meczu graliśmy w dziesięciu, a w drugiej połowie w ośmiu...

Do przerwy drużyna Płomienia była bardzo zmobilizowana. Już w pierwszej minucie objęliśmy prowadzenie, a po 30 minutach było 3:0 dla nas. Do końca pierwszej części graliśmy bardzo dobrze w obronie i bez problemów utrzymaliśmy wynik.

Po przerwie z boiska musieli zejść Dominik Dudek i Maciej Kęska, którzy potrzebni byli w seniorach. W tej części grało się bardzo ciężko. Drużyna dobrze się broniła, ale gospodarze zdobyli dwie bramki. W ostatniej minucie sędzia podyktował rzut karny przeciwko Płomieniowi. W tym meczu bronił Piotr Puto, który nie jest nominalnym bramkarzem, ale w ostatniej sytuacji meczu wykazał się świetnym refleksem i wybronił rzut karny. Płomień wygrywa z Rybiem mimo gry w osłabieniu przez cały mecz. 

Liczymy na to że zawodnicy, którzy nie byli na meczu w sobotę wezmą się za siebie i w kolejnych spotkaniach dadzą z siebie wszystko. Bo w pełnym składzie napewno można osiagnąć korzystne wyniki.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 0, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 1

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 753 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu LKS Rybie Nowe Rybie ( Juniorzy Starsi ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60