Saturday 17 September 2016 16:00 Liga Okręgowa
[gol] 51' Konrad Koza ( Tomasz Łątka ) [v]
Bramki
0 Słupki / Poprzeczki 1
21 Dośrodkowania 23
8 Dośrodkowania celne 9
13 Strzały 15
4 Strzały celne 3
3 Rzuty rożne 4
5 Spalone 5
19 Faule 15
2 Żółte Kartki 2
0 Czerwone Kartki 0
20 Interwencje Bramkarza 16
 1. [] M. Wydra
 2. [] M. Łątka
 3. [] S. Koza
 4. [] B. Zawada
 5. [] K. Hałapa [zeszedł] 66'
 6. [] M. Golonka
 7. [] S. Jantas [zeszedł] [kontuzja] 71'
 8. [] K. Golonka [zeszedł] 52'
 9. [] K. Koza
 10. [] D. Dudek [zeszedł] 57'
 11. [] T. Łątka [kartka]
 12. [] A. Haszczyc [wszedł] 71' ( S. Jantas )
 13. [] W. Odziomek [wszedł] 66' ( K. Hałapa )
 14. [] K. Musiał [kartka] [wszedł] 52' ( K. Golonka )
 15. [] M. Jańczy [wszedł] 57' ( D. Dudek )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Płomień Limanowa na własnym obiekcie pokonuję lidera rozgrywek - Olimpie Pisarzowa. Podopieczni Kamila Króla zagrali bardzo twardo w obronie i wystarczyła jedna skuteczna akcja wykończona strzałem Konrada Kozy, aby wygrać!

Zagraliśmy dobre spotkanie, mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale brakowało zimnej krwi. Rywal nie zaskoczył nas niczym, ponieważ większość drużyn gra podobną piłkę w tej lidze. Dobrze, że z tyłu udało się zagrać na zero. Teraz skupiamy się na kolejnym ważnym meczu.

Powiedział Trener Kamil Król po zwycięskim meczu z Olimpią Pisarzowa

Płomień Limanowa podejmował na własnym obiekcie lidera rozgrywek bez kompletu zawodników. Brakło z powodu kontuzji: Łukasza Bukowca i Maćka Kęski, oraz osobistych powodów - Łukasza Kozy, Grzegorza Wasilewskiego i pauzującego za kartkę czerwoną: Marcina Smolenia. Do drużyny powrócił Tomasz Łątka, który obecnie przebywa na urlopie i zechciał pomóc zespołowi.

Pogoda do gry była bardzo dobra, ale zroszone przez deszcz boisko dawało się we znaki zawodnikom obu drużyn. Było bardzo ślisko i ciężko było utrzymywać równowagę.

Nasz zespół od początku meczu chciał narzucić swój styl gry. Piłka podawana była od zawodnika do zawodnia. Twardo grająca Olimpia, przerywała nasze akcję przed polem karnym. Podania były czasem zbyt lekkie, a próby prostopadłych podań, ale zbyt mocne, albo zbyt lekkie. W pierwszej części, mieliśmy przewagę i okazję do bramek. Konrad Koza, po błędzie obrony wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem, który był na 20 metrze. Konrad zdecydował się na strzał i bramkarz zdołał obronić. W odpowiedzi Olimpia zrobiła szybką akcję, po której piłka m.in odbiła się od poprzeczki. Po rzucie rożnym i wybiciu do boku piłkę przejął Bartłomiej Zawada i dośrodkował w pole karne, tam do główki skoczył Tomasz Łątka i z pięciu metrów uderzył minimalnie obok bramki. Pierwsza połowa z przewagą Płomienia, ale groźnymi kontrami Olimpii, która cały czas próbowała pokonać naszą obronę grając długą piłkę na wybiegającego napastnika.

Po zmianie stron goście mieli świetną okazję, już w pierwszych minutach. Do długiej piłki wyszło dwóch napastników Olimpii, którzy uciekli naszym obrońcą na 20 metr wyszedł Marcin Wydra, został minięty i napastnik gości oddał strzał na bramkę, piłka odbiła się od nogi Mateusza Łątki i kierowała się prosto do naszej bramki. Bramkarz - Wydra szybko popędził do bramki i rozpaczliwą interwencją z lini bramkowej zdołał ręka wyekspediować piłkę po za pole bramkowe - tym samym ratując drużynę od utraty bramki. W odpowiedzi tej akcji, Płomień przeprowadził skuteczną kontrę. Była 51 minuta, piłka została zagrana na lewe skrzydło tam Krzysztof Golonka oddał strzał z 16 metra daleko od bramki. Piłka uciekała na końcową linię, ale zdołał ją przejąć Tomasz Łątka i dośrodkował w pole karne do Konrada Kozy, ten ograł obrońcę i z jedynastego metra uderzył nad bramkarzem, dając prowadzenie z liderem rozgrywek! Płomień poszedł za ciosem i w kolejnych akcjach mieliśmy sporą przewagę i dobre, akcje Konrada Kozy, Wojciecha Odziomka, niestety kończyły się na bramkarzu. Olimpia wreszcie zaczęła atakować i robiła to bardzo agresywnie, wrzucając piłkę w nasze pole karne, albo szukając stałych fragmentów. Po jednym z rzutów rożnych zawodnik Olimpii doszedł do strzału, ale uderzył minimalnie nad bramkom. Obrona Płomienia w tym meczu grała bardzo twardo, środkowi obrońcy wyprzedali napastników, przerywali wszystkie akcje, podobnie boczni, grali bardzo pewnie. Bramkarz - Marcin Wydra wyłapywał wszystkie dośrodkowania, skutecznie piąstkował. Nie dał pograć w powietrzu nic wysokim graczom Olimpii. Do końca meczu goście nie potrafili przeforsować naszej obrony i udało się pokonać lidera.

Seniorzy Płomienia zagrali bardzo dobre zawody. Drużyna walczyła przez całe spotkanie i zasłużyła na zwycięstwo. Przewaga jaką posiadaliśmy przez 60 minut przyniosła bramkę, bardzo ważną dającą trzy punkty, na które zapracował cały zespół. Gratulujemy dobrej postawy wszystkim zawodnikom i Trenerowi!

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -7

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 763 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Olimpia Pisarzowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60