17. [] K. Golonka [wszedł] 69' ( M. Jańczy )
  18. [] D. Dudek [wszedł] 73' ( S. Jantas )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Płomień Limanowa wygrywa kolejny mecz na własnym obiekcie. Tym razem podopieczni Kamila Króla bez większych problemów pokonują zespół KS Zakopane, który zapewne był faworytem w tym spotkaniu.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była niezła chodź było kilka błędów, które będzie trzeba wyeliminować. Szkoda naszej nieskuteczności bo mogliśmy strzelić więcej bramek. W drugiej połowie niestety nie udaje się strzelić, chodź okazji nie brakowało. Tracimy niepotrzebną bramkę po naszym błędzie w defensywie. Skupiamy się teraz na kolejnym ciężkim rywalu.

Powiedział Trener Kamil Król po zwycięstwie z KS Zakopane
Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 2

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 779 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - KS Zakopane ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.