Thursday 16 March 2017 17:00 SPARING
Bramki
[gol] 23' Filip Michalik
[gol] 39' Grzegorz Wasilewski ( Łukasz Kalisz )
[gol] 43' Filip Michalik
[gol] 49' Maciej Kęska ( Grzegorz Wasilewski )
[gol] 65' Karol Postrożny ( Maciej Sajdak )
 1. [] P. Puto
 2. [] R. Sułkowski
 3. [] B. Garcarz [zeszedł] 70'
 4. [] T. Ociepka [zeszedł] 70'
 5. [] P. Sochacki [zeszedł] 37'
 6. [] K. Postrożny [zeszedł] 30' [wszedł] 60' ( F. Michalik )
 7. [] G. Wasilewski [zeszedł] 55' [wszedł] 70' ( B. Garcarz )
 8. [] D. Dudek [zeszedł] 73'
 9. [] M. Kęska [zeszedł] 70' [wszedł] 73' ( D. Dudek )
 10. [] M. Sajdak [zeszedł] 25' [wszedł] 70' ( M. Kęska )
 11. [] F. Michalik [zeszedł] 60' [wszedł] 70' ( T. Ociepka )
 12. [] K. Golonka [wszedł] 37' ( P. Sochacki )
 13. [] S. Postrożny [wszedł] 30' ( K. Postrożny )
 14. [] Ł. Kalisz [wszedł] 25' ( M. Sajdak )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomeinia w meczu sparingowym zmierzyli się z Trampkarzami Limanovii Limanowa na codzień grającymi w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. 

Juniorzy Płomeinia Limanowa rozegrali pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Na boisku w Słopnicach zmierzyliśmy się z Trampkarzami Starszymi Limanovii Limanowa, których Trenerem jest Zbigniew Twaróg. Drużyna ta gra z bardzo dobrymi wynikami w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. 

W kadrze na mecz mieliśmy dwóch nowych zawodników, którzy trenują z zespołem od pewnego czasu i będą zapewne wzmocnieniem zespołu. Zabrakło chorego Marcina Tylki, który obserwował spotkanie z ławki oraz Karola Kokota i Michała Jurowicza. 

Mecz bardzo pewnie zaczęła nasza drużyna i zdominowała pierwsze minuty tworząc kilka bardzo dobrych akcji. Pierwsza bramka meczu padła w 23 minucie, a gola zdobył Filip Michalik, który wypracował sobie okazję bramkową i uderzył obok bramkarza. Do przerwy mieliśmy jeszcze jedną bramkę, ale Trampkarze mieli swoje okazję. Na 2:0 bramka padła w trzydziestej dziewiątej minucie. W środku pola piłkę przejął Filip Michalik zagrywa na 15 metr do Łukasza Kalisza, ten zagrał do Grzegorza Wasilewskiego, który uderzył na bramkę i zdobył gola.

Po zmianie stron Stefan Postrożny prostopadle podaje między dwóch obrońców do Maćka Kęski, który zbiegł ze skrzydla do środka na 14 metr minął obrońcę i oddał strzał po długim słupku, bramkarz odbija, a Filip dobiega do piłki i podcina nad leżącym bramkarzem. W 49 minucie Grzesiek Wasilewski zabawił się z trzema obrońcami na 20 metrze i zagral prostopadle do Maćka Kęski, a ten przyjął w kierunku bliższego słupka i strzelił między słupkiem, a bramkarzem zdobywając czwartego gola dla Płomienia. Bramka na 5:0 pada po podaniu Maćka Sajdaka do Karola Postrożnego na 16 metr ten okiwał obrońcę i uderzył precyzyjnie obok słupka. Na dziesięć minut przed końcem mieliśmy kolejną świetną okazję, ale Maciej Sajdak uderzył w poprzeczkę. W ostatnich minutach w naszym zespole doszło do zmian w obronie i konsewencją tego były trzy stacone bramki w tym jedna po rzucie rożnym.

Wygrywamy pierwszy sparing, grając bardzo dobrze przez 70 minut. Końcówka należała do drużyny Trampkarzy Starszych.

Relacja przygotowana przez Marcina Tylkę

Zwycięstwa: 1, Remisy: 0, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -43

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 800 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Limanovia Limanowa ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60