16. [] F. Michalik
  17. [] R. Sułkowski
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Seniorzy Płomienia Limanowa w meczu III rundy Pucharu Polski LPPN przegrywają z Orkanem Niedźwiedź. Po 90 minutach mieliśmy remis zero do zera, a w rzutach karnych wygrywają gospodarze.

Sobotnie spotkanie nie przypominało gry w piłkę nożną. Obie drużyny skupiły się tylko na przeszkadzaniu i gra długą piłką. Niestety przegraliśmy spotkanie po rzutach karnych.

Na temat Pucharowego meczu Trener Płomienia Kamil Król

Seniorzy Płomienia rozpoczęli piłkarską wiosnę meczem pucharowym z Orkanem Niedźwiedź.

Podopieczni Kamila Króla zmierzyli się z A klasowym zespołem w meczu pucharowym. Trener nie mógł liczyć na wszystkich zawodników ze względu na kontuzję oraz inne obowiązki.

Spotkanie od początku było bardzo szarpane. Bardzo małe boisko nie sprzyjało ładnej grze. Gospodarze potrafili szybko się przyzwyczaić do boiska które dobrze grają. Już w pierwszych minutach zrobili dobre akcje i dzięki refleksowi Łukasza Kozy udało się nie stracić bramki. Do przerwy Płomień miał jedną dobrą okazję, którą zmarnował Kamil Musiał oddając strzał minimalnie obok słupka. W ostatnich minutach pierwszej części druga żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Zawada i graliśmy w dziesiątkę.

Po zmianie stron znów gospodarze dobrze zaczęli i kilka razy groźnie zaatakowali. Pełne ręce roboty miał nasz bramkarz i defensywa. Trener dokonał zmian w składzie i dopiero dobrą okazję miał Maciej Kęska który oddał strzał z dalszej odległości. Później kolejną akcję zakończył strzałem ten sam zawodnik. W ostatnich minutach indywidualną akcję przeprowadził Dominik Dudek i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem oddał strzał, po którym piłka nie wpadła do bramki tylko odbiła się od słupka i wyszła w pole. Wkrótce sędzia zakończył spotkanie i mecz trzeba było rozstrzygnąć w rzutach karnych.

Lepiej jedynastki wykonywali gospodarze i mecz przegrywamy 2:4. Do dalszej rundy awansował Orkan. Przegrywamy pierwszy mecz wiosny. Grając słabo w piłkę. Jednak gra na tak małym boisku była bardzo trudna do realizowania.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -5

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 803 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu GKS Orkan Niedźwiedź ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.