Sunday 2 April 2017 17:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 8' Mateusz Łątka
 1. [] A. Walasik
 2. [] J. Puch [zeszedł] 84'
 3. [] K. Kaletka
 4. [] L. Łącki
 5. [] M. Wydra
 6. [] K. Kądziołka
 7. [] M. Tylka [zeszedł] 69'
 8. [] K. Golonka
 9. [] M. Łątka
 10. [] M. Puch
 11. [] P. Ociepka
 12. [] M. Załubski [wszedł] 69' ( M. Tylka )
 13. [] P. Walasik
 14. [] M. Twaróg [wszedł] 84' ( J. Puch )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Rezerwy Płomienia Limanowa przegrywają pierwsze spotkanie w rundzie jesiennej. Na stadionie w Pasierbcu przegrywamy z Wierchami.

Pierwsze spotkanie na wiosnę było trudne dla naszej drużyny bo graliśmy z zespołem, który nie przegrał jeszcze spotkania. W meczu Zbigniew Dudek miał tylko trzech zawodników rezerwowych w tym kontuzjowanego Patryka Walasika, który wrócił po dłuższej przerwie i na rozgrzewce doznał poważnej kontuzji. W spotkaniu zagrał Mateusz Łątka, który nie mógł grać w jedynce że względu na kartki.

 Spotkanie zaczęło się od mocnych ataków gospodarzy którzy w 6 minucie zdobyli bramkę po błędzie obrony. W 12 minucie Mateusz Łątka oddał piękny strzał z 30 metrów z rzutu wolnego pokonując bramkarza i doprowadzając do remisu. W kolejnych akcjach to nasza drużyna miała przewagę i oddaliśmy groźne strzały na bramkę przez Krzysztofa Golonkę. W końcówce pierwszej połowy popełniamy błędy w defensywie i tracimy bramkę na 2:1. Do przerwy gospodarze mieli kolejne akcje, ale nasza drużyna miała sporo szczęścia.

Po zmianie stron Płomień miał swoją sytuacje na wyrównanie. Mateusz Łątka wrzucał z różnego piłka spadła na nogę Krzysztofa Kaletki, a ten nieczysto trafił i nie udało się pokonać bramkarza. W kolejnych akcjach to gospodarze mieli przewagę i wykorzystywali swoje okazje. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Wierchów, ale nasza drużyna nawiązała równorzędny pojedynek przez większość meczu.

Przegrywamy pierwsze spotkanie na wiosnę, ale z nadziejami podchodzimy do kolejnych meczy. Do gry wrócili zawodnicy: Krzysztof Kaletka, Jakub Puch. Niestety powrót Patryka Walasika zakończył się odnowieniem kontuzji. 

Zwycięstwa: 7, Remisy: 1, Porażki: 6, Bilans bramkowy: -13

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 807 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Wierchy Pasierbiec ( Seniorzy ) - Płomień II Limanowa ( II drużyna ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60