15. [] L. Łącki
  16. [] F. Michalik
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Seniorzy Płomienia Limanowa przegrywają spotkanie z Zalesianką. Bardzo dobry początek meczu niestety nie przełożył się na końcowy wynik.

Niestety przegraliśmy wygrany mecz. Wiedzieliśmy z czego padają bramki dla przeciwników, ale nie byliśmy konsekwentni w kryciu i straciliśmy dwie bramki. Oczywiście mieliśmy swoje sytuacje żeby wygrać to spotkanie.

Trener Kamil Król powiedział po przegranym meczu w Zalesiu.

Płomień Limanowa w drugiej wiosennej kolejce zmierzył się w Zalesiu z beniaminkiem rozgrywek Zalesianką. W spotkaniu zabrakło: Mateusza Łątki oraz Krzysztofa Michury i Adama Rębilasa ze względu na ważne sprawy oraz kontuzjowanego Łukasza Duchnika. W meczu po dłuższej przerwie zagrał Tomasz Łątka, który kiedy przyjeżdża z pracy pomaga Seniorom w walce o punkty.

Trener zmienił wyjściową jedynastkę w porówanniu z pierwszym meczem na wiosnę i początek był świetny. Już w 47 sekundzie spotkania Szymon Koza zdobywa najszybszą bramkę dla Płomienia w okręgówce i daje bardzo ważnego gola dla naszeo zespołu. W kolejnych akcjach osiągamy znaczną przewagę i atakujemy na bramkę Zalesia oddając kilka groźnych strzałów. W 15 minucie mamy już 0:2. Ze swojej połowy dośrodkowywał Szymon Koza, tam w polu karnym Marcin Jańczy bez zastanowienia uderza na bramkę i piłka z dużą siłą wpada do bramki. W kolejnych minutach meczu gospodarze się przebudzili i zaczęli atakować. W 26 minucie w polu karnym niby fauluje Bartłomiej Zawada i sędzie dyktuje nie dokońca słuszną jedynastkę. Stały fragment na bramkę zamienia Adam Ubik. W 32 minucie mamy już 2:2. Piłka z autu zostaje wrzucona w pole karne, a tam najwyżej skacze Sylwester Wierzycki jeszcze do nie dawna gracz Limanovii i pakuje głową piłkę do naszej bramki. Płomień miał świetną akcję na wyjście na prowadzenie. Tomasz Łątka z lini końcowej wycofuje na 16 metr do Adriana Haszczyca, ten uderza bardzo mocno, ale wprost w bramkarza. Do końca pierwszej połowy było sporo ataków jednych i drugich, ale kończyy połowę remisując.

W drugiej odsłonie od początku było bardzo nerwowo. Widzieliśmy sporo fauli, mało płynnej gry, a sędzia pokazał kilka żółtych kartek. Oba zespoły dużo ryzykowały i próbowały zdobyć bramkę dającą zwycięstwo. Niestety ta sztuka się udał gospodarzą, którzy wykorzystali rzut rożny i wpakowali nam piłkę do siatki. Gola zdobył młody perspektywiczny zawodnik. Nasz zespół walczył do samego końca o bramkę dającą remis. Niestety jednak znów marnowaliśmy okazję i gospodarze wygrali.

Przegrywamy mecz z Zalesiem po bardzo dobrym początku. Liczymy, że w kolejnym meczu tego parcia na bramkę nie zabraknie.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 2, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -12

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 808 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Zalesianka Zalesie ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.