Saturday 8 April 2017 16:30 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 1' Szymon Koza [v]
[gol] 15' Marcin Jańczy ( Szymon Koza ) [v]
7 Dośrodkowania celne 9
17 Strzały 19
18 Dośrodkowania 25
12 Strzały celne 7
3 Rzuty rożne 6
5 Spalone 6
21 Faule 27
4 Żółte Kartki 5
1 Czerwone Kartki 1
23 Interwencje Bramkarza 22
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Dutka
 3. [] S. Koza [kartka]
 4. [] B. Zawada
 5. [] K. Hałapa
 6. [] M. Golonka [kartka]
 7. [] W. Majcher
 8. [] M. Kęska [zeszedł] 65'
 9. [] T. Łątka
 10. [] M. Jańczy [zeszedł] 59'
 11. [] A. Haszczyc [zeszedł] 73'
 12. [] K. Musiał [kartka] [kartka] [kartka] [wszedł] 59' ( M. Jańczy )
 13. [] L. Łącki
 14. [] F. Michalik
 15. [] Ł. Bukowiec [kartka] [wszedł] 73' ( A. Haszczyc )
 16. [] D. Dudek [wszedł] 65' ( M. Kęska )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Seniorzy Płomienia Limanowa przegrywają spotkanie z Zalesianką. Bardzo dobry początek meczu niestety nie przełożył się na końcowy wynik.

Niestety przegraliśmy wygrany mecz. Wiedzieliśmy z czego padają bramki dla przeciwników, ale nie byliśmy konsekwentni w kryciu i straciliśmy dwie bramki. Oczywiście mieliśmy swoje sytuacje żeby wygrać to spotkanie.

Trener Kamil Król powiedział po przegranym meczu w Zalesiu.

Płomień Limanowa w drugiej wiosennej kolejce zmierzył się w Zalesiu z beniaminkiem rozgrywek Zalesianką. W spotkaniu zabrakło: Mateusza Łątki oraz Krzysztofa Michury i Adama Rębilasa ze względu na ważne sprawy oraz kontuzjowanego Łukasza Duchnika. W meczu po dłuższej przerwie zagrał Tomasz Łątka, który kiedy przyjeżdża z pracy pomaga Seniorom w walce o punkty.

Trener zmienił wyjściową jedynastkę w porówanniu z pierwszym meczem na wiosnę i początek był świetny. Już w 47 sekundzie spotkania Szymon Koza zdobywa najszybszą bramkę dla Płomienia w okręgówce i daje bardzo ważnego gola dla naszeo zespołu. W kolejnych akcjach osiągamy znaczną przewagę i atakujemy na bramkę Zalesia oddając kilka groźnych strzałów. W 15 minucie mamy już 0:2. Ze swojej połowy dośrodkowywał Szymon Koza, tam w polu karnym Marcin Jańczy bez zastanowienia uderza na bramkę i piłka z dużą siłą wpada do bramki. W kolejnych minutach meczu gospodarze się przebudzili i zaczęli atakować. W 26 minucie w polu karnym niby fauluje Bartłomiej Zawada i sędzie dyktuje nie dokońca słuszną jedynastkę. Stały fragment na bramkę zamienia Adam Ubik. W 32 minucie mamy już 2:2. Piłka z autu zostaje wrzucona w pole karne, a tam najwyżej skacze Sylwester Wierzycki jeszcze do nie dawna gracz Limanovii i pakuje głową piłkę do naszej bramki. Płomień miał świetną akcję na wyjście na prowadzenie. Tomasz Łątka z lini końcowej wycofuje na 16 metr do Adriana Haszczyca, ten uderza bardzo mocno, ale wprost w bramkarza. Do końca pierwszej połowy było sporo ataków jednych i drugich, ale kończyy połowę remisując.

W drugiej odsłonie od początku było bardzo nerwowo. Widzieliśmy sporo fauli, mało płynnej gry, a sędzia pokazał kilka żółtych kartek. Oba zespoły dużo ryzykowały i próbowały zdobyć bramkę dającą zwycięstwo. Niestety ta sztuka się udał gospodarzą, którzy wykorzystali rzut rożny i wpakowali nam piłkę do siatki. Gola zdobył młody perspektywiczny zawodnik. Nasz zespół walczył do samego końca o bramkę dającą remis. Niestety jednak znów marnowaliśmy okazję i gospodarze wygrali.

Przegrywamy mecz z Zalesiem po bardzo dobrym początku. Liczymy, że w kolejnym meczu tego parcia na bramkę nie zabraknie.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 2, Porażki: 6, Bilans bramkowy: -13

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 808 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Zalesianka Zalesie ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60