Thursday 13 April 2017 13:30 II Liga juniorów Limanowska
[gol] 4' Maciej Kęska
[gol] 7' Grzegorz Wasilewski
[gol] 10' Filip Michalik ( Rafał Sułkowski )
[gol] 16' Filip Michalik ( Rafał Sułkowski )
[gol] 22' Filip Michalik ( Maciej Kęska )
[gol] 31' Filip Michalik ( Piotr Sochacki )
[gol] 37' Maciej Kęska ( Piotr Sochacki )
[gol] 41' Rafał Sułkowski ( Grzegorz Wasilewski )
[gol] 82' Piotr Sochacki ( Rafał Sułkowski )
Bramki
 1. [] J. Strug [kartka]
 2. [] R. Sułkowski
 3. [] B. Garcarz
 4. [] T. Ociepka
 5. [] K. Kokot
 6. [] P. Sochacki
 7. [] M. Tylka [zeszedł] 80'
 8. [] G. Wasilewski [kartka]
 9. [] Ł. Kalisz
 10. [] M. Kęska [zeszedł] 46'
 11. [] F. Michalik
 12. [] D. Dudek [kartka] [wszedł] 46' ( M. Kęska )
 13. [] P. Puto [wszedł] 80' ( M. Tylka )
Średnia wieku: 17 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Juniorzy Płomienia Limanowa w świetnym stylu zaczynają rozgrywki rundy wiosennej. W pierwszym meczu pokonujemy pewnie Mordarkę.

Nasza drużyna w dzisiejszym meczu pokazała duże umiejętności a zarazem niezwykłą skuteczność uzyskując wynik 9:1 z rywalem który przed tym spotkaniem wyprzedzał nas w tabeli.Cieszyć się należy nie tylko z wyniku ale również z mądrej gry a także z zaangażowania każdego z zawodników. Myślę że mecz z Mordarką pokazał że stać ten zespół na bardzo dużo i liczę że każdy następny mecz da nam  tyle radości co dzisiejszy.

Trener Zbigniewa Twaróg tak podsumował dobry początek rundy wiosennej.

Juniorzy pierwszy mecz rundy wiosennej rozpoczęli od mocnego uderzenia już na początku meczu osiagając przewagę. W pierwszych minutach sędzia podyktował rzut karny, który na raty wykorzystał Maciej Kęska. Dzięki tej bramce drużyna Płomienia jeszcze bardziej zaatakowała i aplikowała rywalowi kolejne bramki. Pierwsza połowa, była koncertowa. Mordarka nie oddała ani jednego strzału, większość akcji blokowane było w środkowej strefie. Całą połowę wysoko Płomień atakował pressingiem. Wszyscy grali na równym, wysokim poziomie. Skuteczność była bardzo dobra, choć drużyna mogła na przerwę schodzić z dwucyfrowym prowadzeniem. Bramki padały po składanych akcjach.

Drugą połowę Mordarka zaczęła grać odważniej, a Płomień trochę zwolnił swoje akcje. Pozwolono gością na kilka acki pod bramką Płomienia, czego konsekwencją była, jak się okazało później, honorowa bramka. W tej części gry z obu stron atmosfera była bardzo napięta, nad czym nie do końca panował sędzia. Około 75 minuty Sułkowski wykonywał rzut rożny, zagrał mocno, po ziemi, piłka przeszła kilku piłkarzy Mordarki i w tłoku jaki panował w polu karnym najlepiej odnalazł się Sochacki i posłał piłkę do bramki i to była ostatnia bramka Płomienia w tym meczu. Następnie doszło do słownych starć między zawodnikami. Około 80 minuty piłkarz Mordarki wślizgeim zaatakował bramkarza co spowodowało do starcia między zawodnikami, przez co sędzia pokazał 2 czerwone kartki jedną dla naszego bramkarza, a drugą dla zawodnika Mordarki.. Ostatnia część meczu toczyła się w środku pola.

Płomień zasłużenie i zdecydowanie wygrywa na inaugurację rundy wiosennej. Gratulujemy drużynie Zbigniewa Twaroga. Liczymy, że drużyna jeszcze bardziej się zmobilizuje i weźmie do pracy, aby w kolejnych meczach mogła równie dobrze się pokazać.

Relacja: Marcin Tylka

Zwycięstwa: 7, Remisy: 1, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 16

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 810 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - LKS Mordarka ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60