17. [] R. Sułkowski
  18. [] J. Piórkowski
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Łosoś Łososina Dolna wygrywa zdecydowanie z Płomieniem Limanowa na własnym terenie. Przegrywamy bardzo ważny pojedynek w środku tabeli.

Przegraliśmy bardzo ważny mecz o środek tabeli. Jak byśmy wygrali to spotkanie to mielibyśmy większy spokój na dalszą część sezonu. Niestety znowu przegrywamy po naszych prostych błędach. Teraz musimy wziąć się w garść bo przed nami spotkania z czołowymi drużynami ligi.

Trener Kamil Król na temat wygranego meczu z Heleną.

Seniorzy Płomienia do meczu z Łososiem przystępowali bez Bartłomieja Zawady i Adama Rębilasa, którzy z przyczyn osobistych nie mogli wziąć udział w meczu.

Początek spotkania dobry w naszym wykonaniu zaczęliśmy ambitnie walcząc o każdą piłkę. Z dystansu z rzutu wolnego potężne uderzenie oddaje Karol Hałapa, a piłka uderza w poprzeczkę i wychodzi w pole. W 8 minucie rzut rożny po błędzie obrony ma Łosoś. Zamieszanie pod polem karnym i Wiesław Salamon umieszcza piłkę w bramce. Na wyrównanie musimy ciężko pracować i w 18 minucie udeja nam się strzelić bramkę. Kacper Dutka uderza zza pola karnego piłkę przed bramką dotyka Adrian Haszczyc zmieniając tor jej lotu i ta wpada obok bramkarza. W kolejnych akcjach to goście objęli prowadzenie zwłaszcza po zejściu Mateusza Łątki, który nabawił się kontuzji kolana przy licznych interwencjach. W końcówce pierwszej połowy w polu karnym Dominik Dudek wybija piłkę przeciwnikowi i przy okazji przerwaca napastnika Łososia, sędzia pokazuje rzut karny, którego pewnie na gola zamienia gracz Łososia i do przerwy schodzi przegrywając.

Po zmianie stron goście szybko objęli prowadzenie i kontrolowali wydarzenia na boisku. Cofnęli się i wyprowadzali groźne kontry. Bramka na 3:1 bardzo nas przybiła, ale mieliśmy swoje okazje na kolejne gole. Przede wszystkim Mariusz Golonka, który uderzył za lekko po idealnym podaniu Haszczyca. W końcówce gospodarze wpakowali czwartą bramkę odgrywając się za mecz jesienny.

Przegrywamy ważne spotkanie, ale nie porażka a styl w jakim ją ponosimy zaczyna martwić. Mimo walki i zaangażowania za mało stworzyliśmy sobie okazji i za mało oddawaliśmy strzałów na bramkę. Gospodarze natomiast byli bardzo skuteczni.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 3, Bilans bramkowy: -3

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 814 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Łosoś Łososina Dolna ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.