Sunday 23 April 2017 17:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 18' Adrian Haszczyc ( Kacper Dutka ) [v]
24 Dośrodkowania 21
11 Dośrodkowania celne 5
15 Strzały 11
2 Słupki / Poprzeczki 1
7 Strzały celne 5
4 Rzuty rożne 4
1 Spalone 2
16 Faule 13
1 Żółte Kartki 5
0 Czerwone Kartki 0
8 Interwencje Bramkarza 11
 1. [] Ł. Koza [kartka]
 2. [] K. Dutka [kartka] [zeszedł] 64'
 3. [] M. Łątka [zeszedł] [kontuzja] 38'
 4. [] S. Koza
 5. [] K. Hałapa
 6. [] M. Golonka
 7. [] D. Dudek [zeszedł] 81'
 8. [] M. Kęska [kartka] [zeszedł] 64'
 9. [] A. Haszczyc
 10. [] M. Jańczy
 11. [] K. Musiał [kartka]
 12. [] R. Sułkowski
 13. [] J. Piórkowski
 14. [] W. Majcher [kartka] [wszedł] 64' ( K. Dutka )
 15. [] M. Wydra
 16. [] G. Wasilewski [wszedł] 38' ( M. Łątka )
 17. [] Ł. Duchnik [wszedł] 81' ( D. Dudek )
 18. [] Ł. Bukowiec [wszedł] 64' ( M. Kęska )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Łosoś Łososina Dolna wygrywa zdecydowanie z Płomieniem Limanowa na własnym terenie. Przegrywamy bardzo ważny pojedynek w środku tabeli.

Przegraliśmy bardzo ważny mecz o środek tabeli. Jak byśmy wygrali to spotkanie to mielibyśmy większy spokój na dalszą część sezonu. Niestety znowu przegrywamy po naszych prostych błędach. Teraz musimy wziąć się w garść bo przed nami spotkania z czołowymi drużynami ligi.

Trener Kamil Król na temat wygranego meczu z Heleną.

Seniorzy Płomienia do meczu z Łososiem przystępowali bez Bartłomieja Zawady i Adama Rębilasa, którzy z przyczyn osobistych nie mogli wziąć udział w meczu.

Początek spotkania dobry w naszym wykonaniu zaczęliśmy ambitnie walcząc o każdą piłkę. Z dystansu z rzutu wolnego potężne uderzenie oddaje Karol Hałapa, a piłka uderza w poprzeczkę i wychodzi w pole. W 8 minucie rzut rożny po błędzie obrony ma Łosoś. Zamieszanie pod polem karnym i Wiesław Salamon umieszcza piłkę w bramce. Na wyrównanie musimy ciężko pracować i w 18 minucie udeja nam się strzelić bramkę. Kacper Dutka uderza zza pola karnego piłkę przed bramką dotyka Adrian Haszczyc zmieniając tor jej lotu i ta wpada obok bramkarza. W kolejnych akcjach to goście objęli prowadzenie zwłaszcza po zejściu Mateusza Łątki, który nabawił się kontuzji kolana przy licznych interwencjach. W końcówce pierwszej połowy w polu karnym Dominik Dudek wybija piłkę przeciwnikowi i przy okazji przerwaca napastnika Łososia, sędzia pokazuje rzut karny, którego pewnie na gola zamienia gracz Łososia i do przerwy schodzi przegrywając.

Po zmianie stron goście szybko objęli prowadzenie i kontrolowali wydarzenia na boisku. Cofnęli się i wyprowadzali groźne kontry. Bramka na 3:1 bardzo nas przybiła, ale mieliśmy swoje okazje na kolejne gole. Przede wszystkim Mariusz Golonka, który uderzył za lekko po idealnym podaniu Haszczyca. W końcówce gospodarze wpakowali czwartą bramkę odgrywając się za mecz jesienny.

Przegrywamy ważne spotkanie, ale nie porażka a styl w jakim ją ponosimy zaczyna martwić. Mimo walki i zaangażowania za mało stworzyliśmy sobie okazji i za mało oddawaliśmy strzałów na bramkę. Gospodarze natomiast byli bardzo skuteczni.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 2, Porażki: 3, Bilans bramkowy: -3

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 814 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Łosoś Łososina Dolna ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60