11. [] Ł. Duchnik [kartka]
  12. [] M. Załubski [wszedł] 46' ( D. Myszka )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Rezerwy Płomienia Limanowa wsparte zawodnikami z pierwszej drużyny wygrały zdecydowanie z rezerwami Tymbarku.

Spotkanie zostało rozegrane w terminie, gdzie pierwsze drużyny Płomienia i Tymbarku miały przełożone spotkania, dlatego w obu drużynach mogli występować w ramach treningu zawodnicy z IV ligi oraz Okręgówki. Płomień skorzystał z tej możliwości i Zbigniew Dudek miał zawodników z jedynki, bo m.in w tym celu była stworzona ta drużyna rezerw.

Spotkanie od mocnego uderzenie rozpoczął zespół Płomienia zdobywając cztery piękne bramki w 22 minuty. Główny konstruktorem tych bramkowych akcji był Łukasz Duchnik, który kilka razy wyprowadził prostopadłe podania do skrzydłowych i napastników i otworzył tym samym drogę do bramki. Oprócz tych okazji w pierwszej połowie mieliśmy kilka strzałów, i sytuacje nie zamienione na bramki przez Adriana Haszczyca, Jarosława Piórkowskiego, Łukasza Duchnika. Przy strzałach brakowało, sczęścia i precyzjii. Tymbark grał bardzo ambitnie i w końcówce pierwszej połowy zdobył bramkę.

W drugiej połowie znów szybko Płomień zdobył gola, a strzelcem Łukasz Duchnik, który trafił do bramki z 16 metrów. Kolejne bramki to gol z dystansu Karola Hałapy i bramka Marcina Jańczego po indywidualnym rajdzie. W końcówce spotkania Rezerwy Tymbarku strzelają drugiego gola i mecz kończy się wysokim zwycięstwem Płomienia.

Dobry mecz naszego zespołu i wygrana z KS II Tymbark. Dziękujemy zawodnikom rezerw za dobrą grę, a graczom jedynki za wsparcie i poważne podejście do swojego udziału w tym meczu.

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 5, Bilans bramkowy: 13

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 815 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Płomień II Limanowa ( II drużyna ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.