Sunday 30 April 2017 13:00 B Klasa Limanowska
[gol] 3' Jarosław Piórkowski ( Łukasz Duchnik )
[gol] 12' Adrian Haszczyc ( Łukasz Duchnik )
[gol] 19' Adrian Haszczyc ( Marcin Jańczy )
[gol] 22' Marcin Jańczy ( Łukasz Duchnik )
[gol] 49' Łukasz Duchnik
[gol] 59' Karol Hałapa ( Adrian Haszczyc )
[gol] 78' Marcin Jańczy
Bramki
 1. [] M. Wydra
 2. [] D. Abram
 3. [] K. Kaletka
 4. [] S. Koza
 5. [] D. Myszka [zeszedł] 46'
 6. [] K. Kądziołka
 7. [] K. Hałapa
 8. [] M. Jańczy
 9. [] A. Haszczyc
 10. [] J. Piórkowski
 11. [] Ł. Duchnik [kartka]
 12. [] M. Załubski [wszedł] 46' ( D. Myszka )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Rezerwy Płomienia Limanowa wsparte zawodnikami z pierwszej drużyny wygrały zdecydowanie z rezerwami Tymbarku.

Spotkanie zostało rozegrane w terminie, gdzie pierwsze drużyny Płomienia i Tymbarku miały przełożone spotkania, dlatego w obu drużynach mogli występować w ramach treningu zawodnicy z IV ligi oraz Okręgówki. Płomień skorzystał z tej możliwości i Zbigniew Dudek miał zawodników z jedynki, bo m.in w tym celu była stworzona ta drużyna rezerw.

Spotkanie od mocnego uderzenie rozpoczął zespół Płomienia zdobywając cztery piękne bramki w 22 minuty. Główny konstruktorem tych bramkowych akcji był Łukasz Duchnik, który kilka razy wyprowadził prostopadłe podania do skrzydłowych i napastników i otworzył tym samym drogę do bramki. Oprócz tych okazji w pierwszej połowie mieliśmy kilka strzałów, i sytuacje nie zamienione na bramki przez Adriana Haszczyca, Jarosława Piórkowskiego, Łukasza Duchnika. Przy strzałach brakowało, sczęścia i precyzjii. Tymbark grał bardzo ambitnie i w końcówce pierwszej połowy zdobył bramkę.

W drugiej połowie znów szybko Płomień zdobył gola, a strzelcem Łukasz Duchnik, który trafił do bramki z 16 metrów. Kolejne bramki to gol z dystansu Karola Hałapy i bramka Marcina Jańczego po indywidualnym rajdzie. W końcówce spotkania Rezerwy Tymbarku strzelają drugiego gola i mecz kończy się wysokim zwycięstwem Płomienia.

Dobry mecz naszego zespołu i wygrana z KS II Tymbark. Dziękujemy zawodnikom rezerw za dobrą grę, a graczom jedynki za wsparcie i poważne podejście do swojego udziału w tym meczu.

Zwycięstwa: 9, Remisy: 0, Porażki: 6, Bilans bramkowy: 12

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 815 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Płomień II Limanowa ( II drużyna ) - KS II Tymbark ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60