11. [] F. Michalik
  12. [] E. Kasiński [wszedł] 46' ( M. Saczka )
  13. [] K. Wajda [wszedł] 82' ( Ł. Kalisz )
Średnia wieku: 17 lat

Juniorzy Płomienia Limanowa mimo problemów ze składem bez większych problemów pokonali zespół z Ujanowic i tym samym zrewanżowali się za jesienną porażkę.

Początek meczu przespaliśmy co pozwoliło rywalom na zdobycie bramki, z biegiem czasu opanowaliśmy grę, a wówczas  drużyna Ujanowic już niewiele miała do powiedzenia na boisku, czego efektem była wysoka wygrana. Drużyna zagrała dobre spotkanie i możemy w przyszłość patrzyć z optymizmem pod warunkiem że będziemy solidnie trenować. Dziękuję wszystkim zawodnikom za wolę walki jaką się dzisiaj wykazali.

Trener Zbigniew Twaróg podsumował wysokie zwycięstwo Juniorów.

Pierwsze piętnaście minut było w naszym wykonaniu nerwowe i chaotyczne, co spowodowało dwie sytuacje Ujanowic z czego jedna została zamieniona na bramkę. Od dwudziestej minuty gra powoli zaczęła się zmieniać na naszą korzyść, czego konsekwencją była bramka zdobyta przez Maćka Kęskę bezpośrednio po rzucie rożnym. Druga bramka padła po ładnej akcji, gdzie egzekutorem został Michalik, precyzyjnie posyłając piłkę obok wychodzącego bramkarza przeciwników. Trzecia bramka to piękne uderzenie Wasilewskiego z rzutu wolnego i od tego momentu gracze Ujanowic kompletnie się pogubili. Przed końcem pierwszej połowy Wasilewski po raz drugi precyzyjnie uderzył piłkę z wolnego nei dając szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.

Druga połowa to bezbłędna gra Płomienia w obronie i  skuteczna w ataku. Goście nie oddali ani jednego strzału, każda akcja była zatrzymywana na ich połowie. Procent posiadania piłki w drugiej odsłonie gry był miażdżący na korzyść naszych juniorów. Bramki dołożyli Dudek, Kasiński (z karnego) i Sochacki (posyłając piłkę z połowy boiska, która przelobowała bramkarza).

Juniorzy Płomienia wygrywają zdecydowanie, nie dając zbyt dużych szans Ujanowicom na rozgrywanie się. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale każdy zdaję sobie sprawę, że musimy się wziąć do pracy, bo frekwencja na treningach w ostatnim czasie była bardzo zła. Trenując możemy dużo zyskać, a jak widać w drużynie drzemie potencjał.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -2

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 816 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - AKS Ujanowice ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.