15. [] Ł. Duchnik [wszedł] 67' ( A. Rębilas )
  16. [] K. Michura [wszedł] 70' ( S. Koza )
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Przegrwamy kolejne spotkanie w tym sezonie w Lidze Okręgowej. Tym razem graliśmy wyrównane spotkanie z Jarmutą. Goście byli zabójczo skuteczni w swoicha akcjach i wypunktowali nas trzy razy.

Przegrywamy kolejny mecz po naszych prezentach dla rywala. Niestety cały czas jesteśmy nieskuteczni pod bramką przeciwnika.

Trener Kamil Król na temat porażki z Jarmutą.

Płomień Limanowa przegrywa zdecydowanie z Jarmutą na własnym boisku, pomimo iż goście nie mieli w składzie swojego najlepszego gracza - Jacka Pietrzaka. Pierwsze minuty od razu należały do Jarmuty. W jednej z pierwszych ofensywnych akcji Folwarski wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem, ale sędzia odgwizdał spalonego i pomimo umieszczenia piłki w siatce, gol nie został uznany. W kolejnej akcji środkiem pola nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia i od 9 minuty przegrywaliśmy 0:1. Do końca tej części wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie Płomień ruszył do ataków i miał swoje dobre akcje. Po jednej z nich piłka zmierzała do bramki, a w ostatniej chwili z lini bramkowej wybił ją obrońca. Niestety pomimo uporu w dążeniu do gola, przydarzyły się nam błędy w obronie i w końcówce meczu Jarmuta zdobyła dwie bramki. Jednego gola po rzucie karnym i chwilę poźniej po akcji skrzydłem i dośrodkowaniu w pole karne. Płomień zagroził w końcówe stałym fragmentem, ale goście nie stracili dziś żadnej bramki.

Przegrywamy z Jarmutą, pomimo dobrej walki przez całe spotkanie, po raz kolejny nie wykorzystujemy sytuacji i zbyt łatwo tracimy gole.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 0, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 3

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 817 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Jarmuta Szczawnica ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.