Sunday 7 May 2017 17:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 48' Tomasz Łątka ( Marcin Jańczy ) [v]
11 Strzały 10
0 Słupki / Poprzeczki 1
25 Dośrodkowania 20
7 Dośrodkowania celne 8
6 Strzały celne 3
6 Rzuty rożne 3
4 Spalone 2
11 Faule 16
6 Żółte Kartki 8
1 Czerwone Kartki 1
16 Interwencje Bramkarza 20
 1. [] Ł. Koza
 2. [] W. Majcher [zeszedł] 71'
 3. [] K. Michura
 4. [] S. Koza
 5. [] K. Hałapa
 6. [] M. Łątka [kartka]
 7. [] M. Kęska [zeszedł] 77'
 8. [] T. Łątka [kartka]
 9. [] D. Dudek
 10. [] M. Jańczy [kartka]
 11. [] A. Haszczyc [zeszedł] 69'
 12. [] K. Musiał [kartka] [kartka] [kartka] [wszedł] 71' ( W. Majcher )
 13. [] M. Wydra [kartka]
 14. [] Ł. Bukowiec [kartka] [wszedł] 69' ( A. Haszczyc )
 15. [] Ł. Duchnik
 16. [] R. Sułkowski [wszedł] 77' ( M. Kęska )
 17. [] G. Wasilewski [kartka]
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa przegrywa z Olimpią Pisarzowa, pomimo iż przez większą cżęść spotkania to nasz zespół zdecydowanie dominował na placu.

Zagraliśmy dobry mecz, ale kolejny raz nie mamy powodów do zadowolenia po końcowym gwizdku. Przegrywamy mecze tylko na własne życzenie, bo umiejętności nam nie brakuje.

Trener Kamil Król na temat porażki z Olimpią

Mecz z Olimpią Pisarzowa jak zwykle był bardzo emocjonujący już od samego początku. W pierwszych minutach dużą przewagę osiągnęli gospodarze i ciężko było nam się przedostać pod pole karne rywala. Sędzia spotkania od początku jednak nie radził sobie ze swoimi obowiązkami. Na początku brutalny faul na naszym Macieju Kęska zakończył się tylko żółtą kartką dla gracza Olimpii, a spokojnie mógł sędzia pokusić się o czerwień. Po groźnych atakach na początku meczu gospodarze zdobyli bramke po strzale głową Damiana Kubickiego. Po tej bramce do głosu doszli zawodnicy Płomienia i uzyskali sporą przewagę w środku pola. Zaczęliśmy oddawać strzały z dystansu i co najważniejsze prowadziliśmy grę. W końcówce pierwszej połowy sędzia główny spotkania zaczął swoje przedstawienie kartkując zawodników na ławce oraz wyrzucając Trenera Króla na trybuny.

Tuż po przerwie bramkę dla Płomienia zdobywa Tomasz Łątka, wykańczając podanie od Marcina Jańczego. W kolejnych akcjach znów w roli głównej gracze Płomienia. Setki nie wykorzystuje Adrian Haszczyc dwukrotnie. Następnie Rafał Sułkowski. Przewaga Płomienia jest bardzo duża, ale bramki nie padają. Czerwoną kartkę za brutalny faul otrzymuje środkowy pomocnik Olimpii. Niestety pare minut później błędy w defensywie i samobójcza bramka Kamila Musiała wyprowadza Olimpię na prowadzenie. W końcówce meczu drugą żółtą otrzymuje Kamil Musiał, który próbował ratować zespół na połowie faulując i gramy po dziesięciu. W ostatnich minutach groźny strzał oddaje Mateusz Łątka. Następnie znów błędy w defensywie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem drugiego gola w meczu zdobywa Damian Kubicki.

Przegrywamy spotkanie z Olimpią grając świetnie w piłkę i uzyskując sporą przewagę nad rywalem. Gospodarze wygrywają mecz mając w składzie zdecydowanie więcej spokoju i doświadczenia.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -7

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 821 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Olimpia Pisarzowa ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60