16. [] J. Piórkowski [wszedł] 81' ( M. Kęska )
  17. [] L. Łącki
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Przegrywamy na własnym obiekcie 0:6 z LKS Szaflary i jest to nasza największ porażka w tym sezonie. Goście pokazali się z bardzo dobrej strony...

Goście z Podhala w pierwszej połowie rozstrzelali nasz zespół. Do przerwy tracimy aż pięć bramek. Początek meczu został zawalony i już po osiemnastu minutach Szaflary prowadziły 0:2 i spokojnie sobie grały do końca meczu. W drugiej odsłonie oba zespoły były już podmęczone i goście zdołlali zdoobyć tylko jedną bramkę.

Niestety przegrywamy wysoko u siebie z bardzo mocnymi Szaflarami.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 2, Porażki: 4, Bilans bramkowy: -12

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 829 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - LKS Szaflary ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.