Wednesday 20 September 2017 17:00 Liga Okręgowa
Bramki
[gol] 18' Mariusz Golonka ( Kamil Musiał ) [v]
[gol] 29' Kamil Musiał ( Marcin Jańczy ) [v]
2 Słupki / Poprzeczki 0
30 Dośrodkowania 11
11 Dośrodkowania celne 4
11 Dośrodkowania celne 4
21 Strzały 7
9 Strzały celne 2
6 Rzuty rożne 0
9 Spalone 0
12 Faule 9
0 Żółte Kartki 3
0 Czerwone Kartki 1
12 Interwencje Bramkarza 14
 1. [] Ł. Koza
 2. [] M. Smoleń
 3. [] D. Plata [kartka]
 4. [] W. Majcher
 5. [] K. Hałapa [kartka] [zeszedł] 70'
 6. [] S. Koza
 7. [] D. Dudek
 8. [] M. Jańczy [zeszedł] [kontuzja] 68'
 9. [] M. Golonka
 10. [] K. Musiał [zeszedł] [kontuzja] 45'
 11. [] F. Michalik [kartka] [zeszedł] 52'
 12. [] M. Kęska [wszedł] 52' ( F. Michalik )
 13. [] D. Wojtas [wszedł] 68' ( M. Jańczy )
 14. [] K. Dutka [wszedł] 70' ( K. Hałapa )
 15. [] J. Piórkowski [kartka] [wszedł] 45' ( K. Musiał )
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Płomień przegrywa w Szczawnicy w zaległym meczu trzeciej kolejki. Do przerwy to drużyna Płomienia prowadziła jedną bramką. Po zmianie stron i grze o jednego zawodnika mniej Jarmuta się rozstrzelała.

Zaległy mecz 3 kolejki Ligi Okręgowej odbył się w środku tygodnia, ale obie drużyny potrafiły zebrać solidne składy mimo niewygodnego terminu.

Początek spotkania to szybkie akcje Jarmuty i mieliśmy sporo szczęścia pod naszą bramka. Najpierw Kuziel obił poprzeczkę. Następnie przed bramkarzem po dobrym dośrodkowaniu minął się z piłką skrzydłowy Jarmuty. Płomień po kilku minutach wziął się do solidnej gry w defensywie i gospodarze nie potrafili sobie poradzić z naszą obroną. W 18 minucie świetna kontra rozpoczęta na naszym polu karnym. Szymon Koza zgrywa do Marcina Jańczego, ten przerzucił do Kamila Musiala, który popędził prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne do zamykającego Mariusza Golonki. Tym sposobem Płomień objął prowadzenie. Kolejne minuty to znów próby ataków Jarmuty i bardzo dobra gra w defensywie Płomienia. W 29 minucie kolejna kontra zakończona dośrodkowaniem Jańczego, a z prawej strony akcję zamknął Kamil Musiał. 2:0 i gospodarze po pierwszych minutach byli w szoku. Wszystko dobrze się układało do 40 minuty kiedy to zagranie ze środka pola przejął Mrówka i popędził na bramkę. Minął Łukasza Kozę i zmierzał w stronę bramki. Wypędzał się po za światło bramki i został sfaulowany przez Dawida Plate. Sędziego podyktował rzut karny i ukarał naszego zawodnika czerwona kartką. Do karnego podszedł Kamil Kuziel, ale jego strzał wybronił Łukasz Koza. W 43 minucie na połowie boiska faulowany był Kamil Musiał, sędzia nie odgwizdał przewinienia tylko puścił grę. Prostopadła piłkę otrzymał Mrówka i pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Kamil Musiał opuścił boisko ze względu na kontuzje kostki po faulu na połowie.

Po zmianie stron mecz odmienił się nie do uwierzenia...w ciągu kilku minut Płomień stracił bramki. Najpierw po rzucie wolnym z daleka uderzył Bobak. Następnie po rzutach różnych Mrówka rozpoczął swoje strzelanie w tej połowie. Kolejne bramki dołożył po szybkich akcjach i dośrodkowaniach w pole karne. W całym meczu Mrówka zdobył 4 bramki. Dwie dołożył Kami Kuziel. Jedną Bobak i Tumidaj. 

Przegrywamy z Jarmutą tracąc osiem bramek mimo, że wygrywaliśmy do przerwy jednym golem. Była to najwyższa porażka w historii występów Płomienia w Lidze okręgowej.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 0, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -8

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 833 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Jarmuta Szczawnica ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60