16. [] K. Golonka [wszedł] 68' ( M. Smoleń )
  17. [] J. Piórkowski [wszedł] 60' ( D. Dudek )
Średnia wieku: 23 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Wysoka porażka Płomienia w Słopnicach. Przegrywamy najwyżej w tym sezonie wcale nie grając gorzej od gospodarzy.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tyle straconych bramek. Wyszliśmy odważnie na przeciwnika i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Na początku drugiej polowy przytrafil się błąd i straciliśmy bramkę. Nie mieliśmy nic do stracenia, otworzyliśmy się i straciliśmy kolejne dwie bramki. Niestety skuteczność kolejny raz nas zawiodła. Nie można wygrać spotkania jak nie strzelamy bramek.

Trener Kamil Król powiedział na temat porażki z Sokołem

Mecz z Sokołem rozpoczął się od szybkich akcji gospodarzy. Już w 14 minucie w polu karnym ręka zagrał Marcin Jańczy przypadkowo ratując strzał i sędzia podyktował jedynastke. Karnego na gołą zamienił pewnym strzałem Kamil Śliwa. W kolejnych akcjach Sokół nie ustawał i atakował przede wszystkim ze stałych fragmentów z autów w pole karne wrzucał Michał Smoleń i nasza obrona miała potężne tarapaty. W 36 minucie w polu karnym faulował Wojciech Majcher i do karnego podszedł jeden z zawodników Sokoła, ale uderzył wysoko nad poprzeczką. W ostatnich piętnastu minutach Płomień miał swoje okazje na zdobycie bramki przede wszystkim po dobrych akcjach skrzydłami i dośrodkowaniach. Skuteczności nadal jednak brakowało.

Po zmianie stron Sokół szybko chciał zdobyć bramkę i po 60 minutach gry było już 3:0. Płomień starał się odrobić straty próbując atakować, ale bez skutecznie. Sokół ostatni cios wyprowadził w 84 minucie. Płomień walczył do końca ale bez skutecznie.

Przegrywamy z Sokołem bez strzelonej bramki...mimo walki i zaangażowania brakło znów skuteczności.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: -24

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 838 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Sokół Słopnice ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.