Sunday 17 September 2017 13:00 B Klasa Limanowska
Bramki
[gol] 3' Dominik Golonka ( Krzysztof Michura )
[gol] 33' Mateusz Załubski
 1. [] P. Zawada
 2. [] D. Abram
 3. [] M. Załubski [kartka]
 4. [] K. Michura
 5. [] K. Dutka
 6. [] B. Garcarz
 7. [] D. Golonka
 8. [] K. Kądziołka
 9. [] T. Zelek
 10. [] M. Twaróg [zeszedł] 90'
 11. [] T. Sułkowski
 12. [] Z. Dudek [wszedł] 90' ( M. Twaróg )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-4-2

Rezerwy Płomienia po bardzo dobrym meczu wygrywają ze spadkowiczem z A klasy mimo dużych osłabień kadrowych.

Dopiero przed samym meczem udało się skompletować skład...dlatego spotkanie od początku było bardzo trudne dla Płomienia. Początek ułożył się jednak wyśmienicie. W pierwszych minutach przed polem karnym rzut wolny bardzo mocnym strzałem na bramkę zamienił Dominik Golonka. Po tej bramce gospodarze, byli nieco zdziwieni i nie potrafili nawiązać równorzędnej walki. Obrona Płomienia spisywała się wyśmienicie i gospodarze nie mieli zbyt dużo okazji. Jeszcze w pierwszej części drugiego gola dołożył Mateusz Załubski, który uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego z lini pola karnego. Do przerwy Płomień utrzymał dwubramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron gospodarze zaczęli bardzie atakować i sporo pracy miała obrona oraz Przemysław Zawada. Wkońcu udało im się strzelić gola kontaktowego. Dwójka odpowiedziała dobrymi kontrami, ale bez bramki. Okazje mieli Tomasz Sułkowski, Mirosław Twaróg, Krzysztof Kądziołka...z wolnego dobrze uderzył Krzysztof Michura. W końcówce meczu Płomień znów miał okazję, ale bramki nie zdobył Zbigniew Dudek. 

Płomień II powalczył przez caly mecz z Witowem i wygrał na wyjeździe z mocnym rywalem. Każdy dał z siebie wszystko i zasłużone zwycięstwo stało się faktem.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: 2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 841 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Witów Mszana Górna ( Seniorzy ) - Płomień II Limanowa ( II drużyna ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60