11. [] M. Twaróg
Średnia wieku: 26 lat
Ustawienie: 1-4-2-3-1

Rezerwy Płomienia Limanowa wysoko przegrywają w Rybiu.

Przegrywamy wysoko w Rybiu mimo iż początek meczu byl całkiem niezły. Trzeba zaznaczyć, że Płomień nie miał nominalnego bramkarza dlatego na bramce stanął jeden z zawodników. Mieliśmy swoje mini okazję na zdobycie bramki. Gospodarze natomiast szybko zdobyli bramkę po błędach bramkarza. Do przerwy było już 5:0 dla gospodarzy.

Po zmianie stron Płomień dzielnie się bronił. Ostatnie 20 minut bez Zbigniewa Dudka, który doznał kontuzj, rezerwy graly w dziesiątkę. Rybie zdobyło trzy bramki i zdecydowanie wygrało.

Kolejny mecz w którym rezerwy mialy problem ze składem, a przede wszystkim widoczny był brak bramkarza.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -19

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 849 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu LKS Rybie Nowe Rybie ( Seniorzy ) - Płomień II Limanowa ( II drużyna ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.