17. [] K. Dutka [wszedł] 80' ( M. Smoleń )
Średnia wieku: 24 lat
Ustawienie: 1-4-2-2-2

Seniorzy Płomienia przegrywają bardzo ważny mecz na boisku lokalnego rywala.

Początek spotkania zdecydowanie należał do drużyny gospodarzy, którzy zdominowali nas zdobywając szybko dwie bardzo łatwe bramki. Duże błędów po naszej stronie i brak koncentracji. W ostatnich minutach pierwszej połow udaje nam się zrobić bardzo ładną i skuteczną kontrę. Gola zdobywa Adrian Haszczyc po idealnym podaniu od Krzysztofa Golonki. W końcówce pierwszej połowy tracimy trzeciego gola i na drugą połowę wychodzimy z dwoma golami do odrobienia.

Znów Rupniów gra dobrze w piłkę i zdobywa bramkę numer cztery po kontrowersyjnym rzucie karnym. Do końca meczu nie udało się zdobyć już żadnej bramki i przegrywamy w Rupniowie.

Po trudnym meczu przegrywamy z Rupniowem 4:1, tracąc bramki po własnych błędach.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 2, Porażki: 6, Bilans bramkowy: -6

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 855 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu LKS Rupniów ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.