12. [] R. Twaróg [wszedł] 60' ( K. Maśnica )
  13. [] D. Koza [wszedł] 70' ( M. Golonka )
Średnia wieku: 13 lat

Płomień Limanowa - Gorce Kamienica 5:0 (2:0)

Trampkarze Płomienia, bardzo dobrze sobie radzą w 3 lidze. Rozegrali do tej pory trzy spotkania z czego wygrali wszystkie strzelając 12 bramek,a p rzy tym tracąc 4. Trener mimo mocno zmienionego składu, poskładał drużynę mogącą walczyc z najlepszymi w tej lidze.

Trampakrze do połowy prowadzili już 2:0 po bramkach nowego zawodnika D. Chanka. Pierwsza bramka podła po rzucie wolnym, druga natomiast po kontrze. W drugiej połowie bramki strzelali - kapitan D. Michura z karnego, oraz R. Twaróg i T. Sułkowski. Drużyna Gorców nie zdołała odpowiedziec żadnym trafieniem na tak dobrą grę Płomienia.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 1, Porażki: 2, Bilans bramkowy: -7

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 88 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Gorce Kamienica ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.