11. [] A. Haszczyc
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-3-5-2

Seniorzy Płomienia rozegrali sparing z Krokusem Przyszowa. Spotkanie zostało rozegrane na prywatnym boisku Zawady w Nowym Sączu.

Dobrze przygotowany obiekt i temperatura na plusie sprawiło, że warunki były bardzo dobre do gry. Trener Marchwiński miał do dyspozycji tylko 11 zawodników, którzy mimo wczesnej pory zjawili się na spotkaniu i walczyli przez cały mecz.

Do przerwy dobra gra Płomienia i prowadzenie 2:0. Pierwsza bramka padła po dobrej akcji lewą stroną.  Podanie od Tomasza Łątki wykorzystał Maciej Kęska. Bramkę na 2:0 zdobywa Przemysław Zawada, który wykorzystał dośrodkowanie Tomasza Łątki i błąd bramkarza i strzałem głową wepchał piłkę do bramki gości.

Po zmianie stron nadal nasi zawodnicy mieli przewagę i tworzyli dobre akcję. Mimo to goście złapali dobry okres gry i zdobyli dwie bramki za sprawą strzałów Bartłomieja Treli. W ostatnich minutach meczu Płomień dopiął swego i zdobył dwie bramki. Najpierw bramkę zdobył Adrian Haszczyc, który po podaniu Piotrka Kądziołki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i podcinką nad Nim zdobył piekną bramkę. Bramkę na 4:2 zdobywa zawodnik Testowany po indywidualnej akcji mijając dwóch obrońców.

Końcowy wynik jak najbardziej zasłużony.  Płomień miał przewagę przez całe spotkanie lepiej operując piłką. Tworząc dużo dobrych okazji bramkowych.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: 2

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 897 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Krokus Przyszowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.