Sunday 1 March 2020 09:00 SPARING
[gol] 27' Maciej Kęska ( Tomasz Łątka )
[gol] 43' Przemysław Zawada ( Tomasz Łątka )
[gol] 83' Adrian Haszczyc ( Piotr Kądziołka )
[gol] 84' Testowany 3
Bramki
 1. [] K. Koza
 2. [] M. Kęska
 3. [] P. Zawada
 4. [] A. Wąsowicz
 5. [] T. 3
 6. [] S. Koza
 7. [] D. Dudek
 8. [] M. Hochoł
 9. [] P. Kądziołka
 10. [] T. Łątka
 11. [] A. Haszczyc
Średnia wieku: 25 lat
Ustawienie: 1-3-5-2

Seniorzy Płomienia rozegrali sparing z Krokusem Przyszowa. Spotkanie zostało rozegrane na prywatnym boisku Zawady w Nowym Sączu.

Dobrze przygotowany obiekt i temperatura na plusie sprawiło, że warunki były bardzo dobre do gry. Trener Marchwiński miał do dyspozycji tylko 11 zawodników, którzy mimo wczesnej pory zjawili się na spotkaniu i walczyli przez cały mecz.

Do przerwy dobra gra Płomienia i prowadzenie 2:0. Pierwsza bramka padła po dobrej akcji lewą stroną.  Podanie od Tomasza Łątki wykorzystał Maciej Kęska. Bramkę na 2:0 zdobywa Przemysław Zawada, który wykorzystał dośrodkowanie Tomasza Łątki i błąd bramkarza i strzałem głową wepchał piłkę do bramki gości.

Po zmianie stron nadal nasi zawodnicy mieli przewagę i tworzyli dobre akcję. Mimo to goście złapali dobry okres gry i zdobyli dwie bramki za sprawą strzałów Bartłomieja Treli. W ostatnich minutach meczu Płomień dopiął swego i zdobył dwie bramki. Najpierw bramkę zdobył Adrian Haszczyc, który po podaniu Piotrka Kądziołki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i podcinką nad Nim zdobył piekną bramkę. Bramkę na 4:2 zdobywa zawodnik Testowany po indywidualnej akcji mijając dwóch obrońców. 

Końcowy wynik jak najbardziej zasłużony.  Płomień miał przewagę przez całe spotkanie lepiej operując piłką. Tworząc dużo dobrych okazji bramkowych.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 1, Porażki: 4, Bilans bramkowy: 2

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 897 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - Krokus Przyszowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60