Saturday 22 August 2020 14:30 A Klasa Limanowska
[gol] 42' Kamil Musiał ( Tomasz Łątka ) [v]
[gol] 65' Konrad Koza ( Andrzej Gargas ) [v]
Bramki
 1. [] T. Gawron
 2. [] A. Gargas [zeszedł] 85'
 3. [] T. Sułkowski
 4. [] S. Koza
 5. [] A. Wąsowicz
 6. [] M. Hochoł [zeszedł] 46'
 7. [] M. Piwko [zeszedł] 70'
 8. [] K. Koza [kartka]
 9. [] T. Łątka
 10. [] K. Musiał [kartka] [zeszedł] 83'
 11. [] M. Krywoborodenko
 12. [] K. Michalik
 13. [] P. Zawada
 14. [] P. Kądziołka
 15. [] D. Dudek [kartka] [wszedł] 46' ( M. Hochoł )
 16. [] A. Haszczyc [wszedł] 85' ( A. Gargas )
 17. [] K. Golonka [wszedł] 70' ( M. Piwko )
 18. [] D. Wojtas [wszedł] 83' ( K. Musiał )
Średnia wieku: 28 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy po trudnym spotkaniu remisują na własnym obiekcie z LKS Jodłownik. Goście dwa razy wychodzili na prowadzenie, mimo to udało się wywalczyć jeden punkt.

Ciężki mecz dla obu ekip w upalnych warunkach. Pełne słońce przez całe spotkanie i ponad 30 stopni ciepła. Mimo takiej pogody oba zespoły stworzyły bardzo dobre widowisko. Trener Mateusz Łątka w tym meczu dokonał paru zmian w stosunku do poprzedniego spotkania. Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga gości, którzy w 17 minucie wychodzą na prowadzenie po pięknej akcji w której zawodnicy Jodłownika znaleźli się przed naszym bramkarzem w sytuacji 2 na 1 i pewnie wykorzystali swoją okazję. W kolejnych minutach nasza drużyna miała swoje okazję, ale skuteczność zawodziła Michała Krywoborodenko, Tomasza Łątkę, Konrada Kozę, którzy kończyli dobre akcję strzałami, ale albo obok bramki, albo zbyt lekko. Jodłownik w tej połowie miał również groźne akcję i mieliśmy sporo szczęścia oraz dobrze bronił Tomasz Gawron. Nasza obrona przeplatała bardzo dobre interwencję z gorszymi. W 42 minucie kontra Płomienia, długą prostopadłą piłkę zagrywa Tomasz Łątka do Kamila Musiała, który sam na sam pokonuje bramkarz gości. Do przerwy remis 1:1.

Po zmianie stron Jodłownik szybko zdobywa bramkę bo już w 52 minucie jest 1:2. Zamieszanie w naszym polu karnym wykorzystują bardzo walecznie grający młodzi zawodnicy z Jodłownika. Po tej bramce goście troszkę stanęli i taką sytuację chciał wykorzystać nasz zespół tworząc szybkie akcję skrzydłami oraz próbując prostopadłych piłek. W 65 minucie podanie z głębi pola zagrywa Andzej Gargas piłkę na 20 metrze sprytnie opanowuje Konrad Koza i strzałem z półobrotu pakuje piłkę tuż przy słupku obok bezradnego bramkarza. Piękna bramka z serii stadiony świata ! Do końca meczu mamy swoje okazję i atakujemy. Zbyt szybkie decyzje i strzały z dystansu nie trafiają jednak do siatki i spotkanie kończy się remisem.

Spotkanie zakończyło się remisem. Nasza drużyna w przekroju całego meczu stworzyła sobie więcej okazji bramkowych, ale nie można powiedzieć, że była lepszym zespołem, dlatego wynik remisowy należy uznać za sprawiedliwy.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 1, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 0

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 902 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - LKS Jodłownik ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60