17. [] K. Golonka [wszedł] 70' ( M. Piwko )
  18. [] D. Wojtas [wszedł] 83' ( K. Musiał )
Średnia wieku: 28 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Seniorzy po trudnym spotkaniu remisują na własnym obiekcie z LKS Jodłownik. Goście dwa razy wychodzili na prowadzenie, mimo to udało się wywalczyć jeden punkt.

Ciężki mecz dla obu ekip w upalnych warunkach. Pełne słońce przez całe spotkanie i ponad 30 stopni ciepła. Mimo takiej pogody oba zespoły stworzyły bardzo dobre widowisko. Trener Mateusz Łątka w tym meczu dokonał paru zmian w stosunku do poprzedniego spotkania. Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga gości, którzy w 17 minucie wychodzą na prowadzenie po pięknej akcji w której zawodnicy Jodłownika znaleźli się przed naszym bramkarzem w sytuacji 2 na 1 i pewnie wykorzystali swoją okazję. W kolejnych minutach nasza drużyna miała swoje okazję, ale skuteczność zawodziła Michała Krywoborodenko, Tomasza Łątkę, Konrada Kozę, którzy kończyli dobre akcję strzałami, ale albo obok bramki, albo zbyt lekko. Jodłownik w tej połowie miał również groźne akcję i mieliśmy sporo szczęścia oraz dobrze bronił Tomasz Gawron. Nasza obrona przeplatała bardzo dobre interwencję z gorszymi. W 42 minucie kontra Płomienia, długą prostopadłą piłkę zagrywa Tomasz Łątka do Kamila Musiała, który sam na sam pokonuje bramkarz gości. Do przerwy remis 1:1.

Po zmianie stron Jodłownik szybko zdobywa bramkę bo już w 52 minucie jest 1:2. Zamieszanie w naszym polu karnym wykorzystują bardzo walecznie grający młodzi zawodnicy z Jodłownika. Po tej bramce goście troszkę stanęli i taką sytuację chciał wykorzystać nasz zespół tworząc szybkie akcję skrzydłami oraz próbując prostopadłych piłek. W 65 minucie podanie z głębi pola zagrywa Andzej Gargas piłkę na 20 metrze sprytnie opanowuje Konrad Koza i strzałem z półobrotu pakuje piłkę tuż przy słupku obok bezradnego bramkarza. Piękna bramka z serii stadiony świata ! Do końca meczu mamy swoje okazję i atakujemy. Zbyt szybkie decyzje i strzały z dystansu nie trafiają jednak do siatki i spotkanie kończy się remisem.

Spotkanie zakończyło się remisem. Nasza drużyna w przekroju całego meczu stworzyła sobie więcej okazji bramkowych, ale nie można powiedzieć, że była lepszym zespołem, dlatego wynik remisowy należy uznać za sprawiedliwy.

Zwycięstwa: 0, Remisy: 1, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 0

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 902 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) - LKS Jodłownik ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.