12. [] K. Dudek
  13. [] K. Czachurski [wszedł] 75' ( D. Jeż )
Średnia wieku: 16 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Juniorzy Płomienia Limanowa na własnym obiekcie wygrywają z LKS Mordarka. Trudne i wyrównane spotkanie kończy się minimalnym zwycięstwem po pięknych bramkach.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście tworząc kilka dobrych akcji. Jednak już w pierwszje połowie drużyna Płomienia zyskała przewagę przede wszystkim w środku pola. Udało się to udekumentować dwoma bramkami. W 27 minucie gola bezpośrednio z rzutu wolnego z 30 metrów zdobył Kacper Koza. Piękna bramka z dużej odległości była ozdobą spotkania. W 42 minucie strzał z 20 metrów Mateusza Mąki wpada do siatki nad bramkarzem Mordarki.

Po zmianie stron Mordarka lepiej grała i miała przewagę jednak bardzo dobrze radziła sobie defensywa oraz bramkarz Patryk Golonka. Goście w 54 minucie zdobyli gola kontaktowego i do końca meczu było bardzo nerwowo. Oba zespoły miały swoje okazje, ale skuteczności brakowało zarówno zawodnikom Płomienia jak i Mordarki. Mecz pomimo wielu szans zakończył się wynikiem 2:1

Ambitna gra do końca spotkania i duże zaangażowanie miało największe znaczenie w tym spotkaniu. Trzy punkty na koncie Płomienia zaslużona radość zawodników Trenera Tomasza Bindy.

Zwycięstwa: 7, Remisy: 1, Porażki: 3, Bilans bramkowy: 16

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 907 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Juniorzy Starsi ) - LKS Mordarka ( Juniorzy Starsi ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.