14. [] K. Antkiewicz [wszedł] 50' ( P. Malec )
  15. [] P. Kaim [wszedł] 55' ( J. Domiter )
  16. [] P. Kaim [wszedł] 60' ( J. Gucwa )
Średnia wieku: 12 lat

Sezon Trampkarzy rozpoczęty od wysokiego zwycięstwa na własnym obiekcie. Drużyna Trampkarzy Tomasza Bindy złożona przede wszystkim z Młodzików wygrała zdecydowanie z Witowem.

PIerwszy mecz Trampkarzy był wielką niewiadomą przede wszystkim z racji iż w tej kategorii rocznikowo Płomień na chwilę obecną ma tylko trzech zawodników: Jakub Gucwa 2006, Robert Ślusarczyk i Arkadiusz Mrowca 2007. Pozostali zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek to Młodzicy z roczników 2008 i 2009. Kadra liczy osiemnastu zawodników. Na pierwszym meczu pojawiła się grupa 16 zawodników.

Początek spotkania od razu pokazał, że nasz zespół będzie grał dobrze piłką od własnej bramki tworząc akcję, przez cały plac. Już w pierwszych minutach sytuację miał Jakub Gucwa sam na sam, ale brakło odrobinę szczęścia. Pierwsza bramka w nowym sezonie padła w 22 minucie po akcji rozpoczętej od strzału Jakuba Gucwy, który obronił bramkarz, dobitkę natomiast z 16 metra była bez błędna i gola zdobywa Szymon Matras rocznik 2008. Goście wzięli się do gry i wyrównali na 1:1 w 29 minucie. Cztery minuty później pięknego gola zdobywa Jakub Gucwa po pięknej akcji kilku zawodników zdobywa bramkę strzałem w samo okienko. Do przerwy wynik nie uległ zmianie mimo, iż to nasz zespół miał okazję i dobrze operował piłką.

Po zmianie stron na placu pojawili się rezerwowi i grali bardzo pozytywnie. Mali wzrostem zawodnicy okazali się bardzo mocni fizycznie i rywalizowali z przeciwnikiem jak by to oni byli starsi. W tej części dobre bramkowe akcję mieli Wojciech Wójtowicz oraz braci Kaim. Bramki w tej połowie zdobywali już tylko zawodnicy Płomienia. Robert Ślusarczyk zdobył dwa gole. Pierwszy z rzutu karnego, a drugi gol z rzutu wolnego z dalekiej odległości. Bramkę z karnego zdobył Jakub Gucwa oraz Arkadiusz Mrowca z dystansu. Asysty zaliczył Franciszek Zelek rocznik 2009 oraz Filip Bubula 2008. Do końca meczu zespół Płomienia miał dużą przewagę i grał bardzo rozważnie rozgrywając przez obronę. Defensywa spisywała się bardzo dobrze, a Szymon Rozum był pewnym punktem na bramce.

Gratulację dla Trenera Tomasza Bindy oraz drużyny za bardzo dobre spotkanie. Cieszy fakt, że zespół grał piłką przez całe spotkanie. Mieliśmy mnóstwo akcji, które były przemyślane i warte uwagi. Duży było pojedynków jeden na jeden, które nasi często wygrywali. Liczymy na dobry kolejny mecz i regularność na treningach Młodzików oraz Trampkarzy.

Zwycięstwa: 3, Remisy: 0, Porażki: 0, Bilans bramkowy: 14

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 912 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - Witów Mszana Górna ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.