17. [] A. Haszczyc [wszedł] 64' ( K. Musiał )
  18. [] K. Golonka [wszedł] 46' ( M. Piwko )
Średnia wieku: 28 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Płomień Limanowa wygrywa kolejny mecz w A klasie Limanowskiej bez straty bramki. Tym razem wyjazdowe spotkanie w Słopnicach kończy się pięciobramkową przewagą.

Seniorzy Płomienia spotkanie w Słopnicach zaczęli bardzo dobrze, bo już w 9 minucie gola na 0:1 zdobył Kamil Musiał po podaniu od Tomasza Łątki. W kolejnych minutach przewaga Płomienia była duża i składne akcje zagrażały bramce Sokoła. Gospodarze również potrafili wyprowadzić groźne kontry. Płomień potrafił jednak zdominować środek pola i stworzyć bardzo groźne sytuację, które zamienił na dwie bramki. Bramki zdobyli Michał Krywoborodenko po podaniu od Kamila Musiała oraz tuż przed końcem pierwszej połowy Konrad Koza z rzutu karnego. W polu karnym faulowany był Tomasz Łątka i sędzie bez wachania podyktował rzut karny.

Po zmianie stron Trenerzy dokonywali zmian, ale Płomień nadal miał przewagę. W tej części gospodarze również nie byli w stanie pokonać Przemysłąwa Zawady. Drużyna Mateusza Łątki natomiast zdobyła dwie bramki. Pięknego gola zdobył Krzysztof Golonka, pokonując bramkarza lobem z dystansu. W końcowych minutach gola zdobywa również Adrian Haszczyc, który zamyka akcję Tomasza Łątki. W drugiej połowie warto odnotować bardzo ważne dla przebiegu meczu sprawy czyli dwie obrony rzutów karnych przez Przemysława Zawadę. W spektakluarny sposób zatrzymał On dwóch zawodników strzelających z 11 metra.

Płomień zasłużenie wygrywa w Słopnicach. Dla podopiecznych Mateusza Łątki to drugi mecz bez straty gola oraz piąty mecz bez porażki.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 1, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 8

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 913 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Sokół II Słopnice ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.