13. [] P. Kaim [wszedł] 60' ( S. Matras )
  14. [] P. Kaim [wszedł] 32' ( M. Dara )
  15. [] W. Wójtowicz [wszedł] 50' ( J. Domiter )
Średnia wieku: 12 lat

Trampkarze Płomienia Limanowa po dobrym meczu wygrywają wyjazdowe spotkanie w Kamienicy.

Podopieczni Tomasza Bindy pomimo iż pierwsi stracili bramkę zagrali lepiej niż gospodarze i w cały meczu zdobyli pięć bramek, przy dwóch trafieniach Wierchów.

W pierwszej połowie było 1:3 dla Płomienia. Druga połowa była wygrana 1:2 dla Płomienia.

Dobry mecz w wykonaniu Trampkarzy Płomienia i cieszą kolejne punkty w lidzę Trampkarzy bardzo młodej drużyny Płomienia.

Zwycięstwa: 4, Remisy: 2, Porażki: 1, Bilans bramkowy: 14

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 916 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Wierchy Pasierbiec ( Trampkarze ) - Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.