11. [] P. Kaim [zeszedł] 41'
  12. [] D. Kondys [wszedł] 55' ( F. Zelek )
  13. [] P. Kaim [wszedł] 41' ( P. Kaim )
Średnia wieku: 12 lat

Zwycięstwo Dobrzanki w ciekawym meczu na stadionie Płomienia. Podopieczni Tomasza Bindy przegrywają dwoma bramkami, ale przez cały mecz byli wyrównanym przeciwnikiem dla Dobrej.

Dobrzanka szybko objęła prowadzenie, ale drużyna Płomienia odpowiedziała bramką na 1:1. Do przerwy jednak goście zdołali osiągnąć przewagę zdobywając dwie kolejne bramki. Za sprawą szybkich i prostych kontr udało się wyrównać na 3:3, ale tuż przed końcem pierwszej połowy Dobrzanka wyszła na prowadzenie 3:4.

Po zmianie stron Dobrzanka zdobyła dwie bramki, a podopieczni Tomasza Bindy tylko jednego gola i przegywamy 4:6 mimo iż spotkanie było bardzo szybkie i jak najbardziej pozytywne.

Przegrywamy 4:6 z Dobrzanką Dobra, ale pozostawiamy bardzo dobre wrażenie, drużyna walczyła o kolejne bramki. Goście zdobywając przewagę przez cały mecz nie mogli czuć się pewnie bo Płomień odpowiadał bramkami.

Zwycięstwa: 1, Remisy: 1, Porażki: 8, Bilans bramkowy: -41

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 919 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu Lks Płomień Limanowa ( Trampkarze ) - Dobrzanka Dobra ( Trampkarze ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.