13. [] F. Michalik [wszedł] 69' ( M. Piwko )
  14. [] K. Golonka [wszedł] 61' ( P. Kądziołka )
  15. [] M. Łątka [kartka] [kartka] [kartka]
Średnia wieku: 29 lat

Mecz ósmej kolejki A klasy Limanowskiej Płomienia Limanowa został rozegrany w Rupniowie z miejscowym LKSem. Emocjonujące spotkanie zakończyło się remisem 3:3

Drużyna Płomienia do meczu w Rupniowie przystąpiła osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników. Gospodarze również nie mieli kompletu zawodników.

Płomień chciał szybko zdobyć bramkę i miał ku temu okazję, ale skuteczność była daleka od ideału. Gospodarze zrobili przypadkową akcję i mocne dośrodkowanie próbował przeciąć Tomasz Sułkowski wybiając piłkę do własnej bramki, Przemysław Zawada interweniował, ale piłka uderzyła w stronę bramki i sędzia uznał gola mimo, że nie miał pewności, że przekroczyła linie bramkową całym obwodem. Drużyna Płomienia szybko odrobiła straty po ładnej akcji Adriana Haszczyca gola zdobywa Michał Krywoborodenko. Do przerwy mimo kilku okazji Płomienia bardzo dobrych mamy remis 1:1.

Druga połowa idealnie rozpoczęta przez Rupniów, który broni się przed stratą bramki i wyprowadza dwie szybkie akcję zdobywając w nich dwie bramki w ciągu 2 minut!. Od 60 minuty zatem musimy odrabiać straty. Do końca meczu przewaga Płomienia jest duża, ale brakuje wciąż konsekwencji i skuteczności w 76 minucie Adrian Haszczyc wykorzystuje podanie od Filipa Michalika strzela kontaktową bramkę i wraca nadzieja. W ostatnich minutach meczu bramki strzelaj Michał Krywoborodenko i mamy remis. Do końca meczu tworzymy kolejne akcję, ale nic nie może wpaść do siatki. W ostatnich minutach w polu karnym pada Filip Michalik i zawodnicy Płomienia dopatrują się faulu. Sędzia jednak nie dyktuje jedynastki. Kończymy spotkanie w nerwowej atmosferze pod koniec meczu Kierownik Drużyny Mateusz Guzik otrzymuje dwie żółte kartki i musi opuścić strefę techniczną. Po końcowym gwizdku drugą żółtą kartką ukarany jest Konrad Koza oraz Mateusz Łątka otrzymuje dwie żółte kartki i czerwień.

Remisujemy spotkanie w Rupniowie, które miało być łatwe lekkie i przyjemne, Po raz kolejny piłka nożna okazuje się grą nieprzywidywalną, aby zdobyć choćby punkt trzeba o niego zawalczyć przez całe spotkanie. Szacun dla drużyny za walkę i determinację do samego końca. Dużo emocji dzięki obu drużynom, szkoda tylko, że tak dużo tych złych...

Zwycięstwa: 4, Remisy: 4, Porażki: 6, Bilans bramkowy: -6

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 920 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu LKS Rupniów ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.