Sunday 17 March 2013 16:30 SPARING
 1. [] Ł. Koza
 2. [] K. Golonka [zeszedł] 60'
 3. [] B. Zawada
 4. [] M. Guzik [zeszedł] 70'
 5. [] J. Walasik
 6. [] J. Guzik [zeszedł] 70'
 7. [] M. Łątka
 8. [] T. Łątka
 9. [] S. Koza [zeszedł] 60'
 10. [] K. Musiał
 11. [] K. Trzupek [zeszedł] 68'
 12. [] J. Gawron [wszedł] 68' ( K. Trzupek )
 13. [] M. Bukowiec [wszedł] 60' ( S. Koza )
 14. [] D. Pietruch [wszedł] 70' ( M. Guzik )
 15. [] P. Matląg [wszedł] 60' ( K. Golonka )
 16. [] K. Michura [wszedł] 70' ( J. Guzik )
Średnia wieku: 22 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach.

Skład KS Tymbark: Zawada - testowany, Olejarz, Ryś, Bubula - Kurczab, Koza, Wojtas, Piwowarczyk - Sułkowski, Czaja;

W drugiej połowie zagrali: testowany, Wikar, Urbański, Miśkowiec, Naściszewski

Podopieczni Piotra Pietrucha mieli okazję zagrać z czwartoligową drużyną KS Tymbark w bardzo dobrych warunkach na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach. Kadra liczyła szesnastu zawodników zabrakło właściwie tylko Marcina Jańczego, który w tym czasie był na studiach oraz Michała Smotra i Mariusza Golonki z przyczyn nie wiadomych.

Jeśli chodzi chodzi o sam mecz to drużyna Płomienia grała jak równy z równym przez 25 minut, czyli do straty pierwszego gola. Wcześniej okazję na bramkę miał Krzysztof Trzupek, który zbyt długo zwlekał ze strzalem w polu karnym i obrońcy w nie dokońca przepisowy sposób odebrali mu piłkę. Zawodnicy Tymbarku nie mogli zbytnio dać sobie radę z naszą obroną, aż do momentu strzału z dystansu. W taki sposób padła pierwsza bramka, która zmieniła obraz gry. Tymbark atakował agresywniej i zdecydowanie, a nasza gra defensywna całej drużyny czasem się gubiła, efektem tego były kolejne bramki. Do przerwy prowadzenie Tymbarku 4:0.

Po zmianie stron obraz gry zmienił się, gra była wolniejsza, a Tymbark bardziej grał na utrzymanie niż na zdobywanie kolejnych bramek. Pomimo to Łukasz Koza został jeszcze dwukrotnie pokonany w drugiej połowie. Ze strony Płomienia ciężko o jakąś składną akcję, która by stworzyła zagrożenie pod bramką rywala. Ozdobą spotkania była bramka Mateusza Czaji bezpośrednio z rzutu wolnego w pierwszej części gry.

Płomień zdecydowanie przegrywa z mocnym rywalem. Drużyna Łukasza Bukowca na ostatnie dni przed wznowieniem rozgrywek IV ligi wygląda bardzo dobrze. My liczymy na wyciągnięcie wniosków z tej porażki bo wkrótce rywale przynajmniej teoretycznie dużo słabsi niż KS Tymbark.

Trener Płomienia Piotr Pietruch powiedział po spotkaniu:

Kto wie jak potoczyłby się mecz gdyby sędzia przy 0:0 podyktował ewidentny rzut karny dla nas... A tak na poważnie to zanotowaliśmy solidny trening z bardzo dobrym rywalem. Porażką nie ma się co załamywać, ważne jest to że ciągle staramy się realizować zalożenia, i nie ważne czy na przeciw za rywala mamy lidera okregówki, czołową drużynę 4 ligi czy b-klasowca. To że robimy to przy lepszych drużynach ma nam dodać trochę pewności siebie. Teraz 3 mecze w których juz będziemy od siebie wymagać zdecydowanie więcej i to bedą proóby generalne przed rundą rewanżową.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -18

Wynik Meczu na telefon

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 469 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu KS Harnaś Tymbark ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.

Całkowity koszt smsa to 2,46 PLN a zyski zostaną przekazane na wsparcie klubu.

Cena: 2,46 PLN
Pomoc: 666613131 | kontakt@plomien-limanowa.com
Płatności SMS obsługuje Fortumo fortumo.com
Obsługa SMS Mobiltek: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., ul. Bożego Ciała 31 31-059 Kraków. Tel: +48 (012) 432 68 60